Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi manapság ez a fehér zokni...

Mi manapság ez a fehér zokni divat a pasiknál?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol azt látom, h. a nadrág alól vagy éppen feltűrt nadrággal, vagy bokáig érő nadrág alól fehér zoknit virít, még akkor is ha fekete gatya van rajtuk. Úgy tudtam, h. a fehér zokni a sportoláshoz való, nem mindennapi viseletre. Lehet én vagyok konzervatív de nekem ez nem nyerő! Tudom, h. változik a divat de jó 20 éve még gáz volt amikor kivillanta fehér zokni most meg ez lett a trendi? :D

2022. nov. 30. 22:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%

nincs ilyen törvény vagy szabály

éppen aktuálisan mi a divat

egyébként neked nem mindegy?

kért bárki is öltözködési tanácsot tőled?

szóval így ítélkezzél mások felett

te is azt veszel fel amit akarsz, meg más is

2022. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
azért vicces hogy 20 évvel ezelőtti dolgokat kérsz másokon számon y kissé el tetszett bambulni :)
2022. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hogy lehettek ekkora értelmi nyomorékok? :D Először is ha irritál a kérdés és nem akarod megválaszolni, akkor tovább görgetsz és kész. Senki nem kényszerít a bugyuta hülye válaszodra! Másodszor pedig állj hideg zuhany alá ha netán betalált a dolog és higgadj le, mielőtt idepötyögnél valami f*szságot! :D Miféle számonkérés? Elég komoly mondatértelmezési gondok merültek fel! :D Vázoltam a helyzetet, de elég hóvízeszű vagy kisfiam! :D
2022. nov. 30. 22:44
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

akkor mi a kérdés?

a sportoláshoz való? már rég nem. a hófehér magasszárú La Gear cipőmhöz nem vettem fel mást 30 éve, de a fehér Etnies Arto-hoz, amin kis fenyőfák voltak 20 éve, ahhoz sem. Főleg ha világoskék koptatott farmert vettem fel. Én fehér cipőhöz ugyanis nem veszek fekete farmert, de ez megint az én egyéni problémám mert a többség vesz.

kielégített a válasz?


#1 voltam


ja igaz van még tovább is: nem nyerő. senkit nem érdekel szerinted mi nyerő és mi nem. szerinted miért írtam az #1-ben azt, amit? 20 éve se volt gáz, 2000-ben, tudod? hány éves voltál akkor? 10? 20? esetleg 40?

2022. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Na te is valami tejfölös képű tinihuszár lehetsz a La Gear cipőddel.. :D Istenem... :D Amúgy itt én kérdezek, ha kérdésed van felteszed a saját oldaladon! Remélem kielégít a válaszom, ha mégsem szaladj reggel a plázába és vegyél valami új rucid a lelki békéd megnyugvásáért! :D
2022. dec. 1. 01:20
 6/27 anonim ***** válasza:
lövésed nincs mikor árulták az Magyarországon, igaz? se az Etnies Arto-t. akkora tudományod meg már nincs hogy rákeress, ugye kicsihuszár?
2022. dec. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést, neked nem nyerő :D Másnak meg igen. Amúgy nem manapság divat, régóta az.
2022. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Én láttam már pitcsákon is így, de gondolom csak azért mert ezt a viseletet is elakarják lopni tőlünk mint sokminden mást.
2022. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy ehhez a kérdése csak tinik és divat buznyákok válaszoltak eddig! :/
2022. dec. 1. 11:18
 10/27 anonim ***** válasza:
Én melyik vagyok? Tini vagy buznyak? #1
2022. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!