Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az öltözet jó szalagavatóra...

Ez az öltözet jó szalagavatóra? Vagy ennél komolyabb kéne? Néző leszek csak, de nem tudom, hogy öltöny kellene rendesen vagy ez is jó?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 4. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Tökéletes. Esetleg sportcipő helyett nincs másod?
2022. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Ez basic utcai viselet.


Ha a te szalagavatód lesz, akkor rendes öltöny, ha vendég vagy, akkor rendes alkalmi öltözet.

2022. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát annak lehet hogy utcai viselet akik ingben járnak, de akkor ilyen alapon aki öltönybe jár annak az az utcai nem? azért az emberek 95% a nem ingben jár.
2022. dec. 4. 12:57
 4/14 A kérdező kommentje:
1 es hát ez se sportcipő inkább sportosan elegáns, e helyett még lenne a basic lakkcipő amiben úgy nézek ki mint egy paraszt a lakodalomban.
2022. dec. 4. 13:02
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell lakkcipő, de azért ne sportcipőt vegyél fel ehhez.
2022. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
3: sehogysem alkalmi a megjelenésed, ez a lényeg
2022. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Ez nem szalagavatóra való öltözék.


Egyébként pedig, ha nem tudod elviselni, hogy nem értünk veled egyet, akkor minek tetted fel a kérdést?

2022. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jó ez. A világon senkit nem fog érdekelni, hogy te miben vagy. Persze, nem hagyományos alkalmi viselet, de voltam mostanában egy pár szalagavatón, mindenki hasonlóan volt öltözve. Egy sima gimis szalagavatóra bőven elég.
2022. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem attól is függ, hogy milyen lesz a szallagavató. Nálunk nem volt belőle nagy ügy, a tornateremben volt, nyilván azok kiöltöztek, akiké volt, de vendégek kb. így öltöztek, annyira azért nem volt elegáns esemény, hogy ez ne felelt volna meg. De tudom, hogy máshol meg az, szóval szerintem ettől függ, hogy ez jó lesz-e vagy picit elegánsabban illene menned vendégként is.
2022. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Abszolút megfelelő.
2022. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!