Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Annyira szeretnék én is szép...

Annyira szeretnék én is szép magassarkú csizmákat, bokacsizmákat hordani, de túl magas vagyok. Mondjak le róluk, ha nem érezném bennük magabiztosnak magam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ellentmondásos, de igazából csak akkor nem érezném magam magabiztosnak magam, ha sokkal kisebb lányok, vagy ami még rossszabb: pasik vennének körül. Ha a családommal megyek valahova, akik mind magasak, akkor nem zavarna.

178cm vagyok és olyan 6-8-10 centis sarkak tetszenek.


2022. dec. 7. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell lemondani róla, egyszer ezt is ki kell próbálni. Vegyél egyet, vagy kérj karira, és otthon gyakorold előtte benne a járkálást.
2022. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A ami a magabiztossagot illeti egyedül akkor ne hordj ilyen cipőket, ha nem tudsz bennük járni. Ha valaki csetlik-botlik az ciki.


A többi nem számít.

2022. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak kár,hogy pasi vagy.:)))
2022. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te meleg álat!
2022. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Törpikém, nem kell pasinak lenni egy 175 feletti magassághoz.

Én is írhatnám, hogy a férfi 185 felett kezdődik, de nem írom, mert ekkora szintű komplexusom azért nincs.

Az áLLat meg két L.

2022. dec. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!