Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sok használt ruhát próbáltam...

Sok használt ruhát próbáltam fel a napokban és most sok helyen piros foltos vagyok, ami viszket, ez lehet a ruháktól?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy érzékeny vagyok a mosószerre, amivel mosták őket?

Több boltban voltam. 2-3 féle ruhát kerestem egy programra, ezért több boltban voltam, több ruhát próbáltam.


2021. dec. 7. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezeket sok esetben ki se mossák, ki tudja honnan vannak, kinek a szekrényéből.
2021. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Én mindég írom, hogy ilyen ocsmány helyről nem kell venni semmit, pont ilyesmik miatt.

De! Mindég levagyok osztva.

Hát tessék. De én vagyok a hülye.

Más idegen után nem veszünk fel semmit.

2021. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Jó ég... Aki nem tud biztos infót, csak "ó jaj használtruha, fújj" az az önigazolás miatt irogat?... A használtruha piacon mozgok és biztos forrásból tudom, hogy az árusított ruhák mind fertőtlenítettek, különben menne is a bünti egy ellenőrzés során. Így nem hiszem, hogy a turis ruhától lenne, ha mégis, akkor te vagy az egy millióból az egy, aki a fertőtlenítőre reagált így, bár még olyanról sem hallottam.
2021. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem allergias lehetsz a fertotlenitore, merthogy ezeket a ruhakat fertotlenitik, kotelezo. Ezert van mindegyiknek olyan tipik “hasznaltruha szaga”.


2-es elarulom neked, hogy ugyanugy undorito uj ruhakat probalni a boltban masok utan, semmivel se tisztabbak, mint a hasznalt. Es az utobbi fertotlenitve van, mig az elobbi nem.

2021. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha felrtőtlenítve vannak a ruhák, miért van olyan elviselhetelen szag a turis boltokban? És nem a fertőtlenítő szagát érzem, hanem azt az áporodott dohos büdös szagot. Akárhányszor bementem egy turiba, mert mások szerint milyen jó, pár perc múlva fordultam ki, mert nem bírtam azt a bűzt.
2021. dec. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es.


Az új ruhákat csak pár percig viseljük, a használtakat meg had ne írjam, te is tudod.

Gondolkozz el ezen.

5! Nálad a pont.


Várjuk a szakképzett 3-as magyarázatát a friss illatokra.

2021. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, en soha nem ereztem dohos szagot, bar en csak nagyobb cegek turkaloiba jarok (hada, cream). Van egy erdekes, szamomra hasznaltruha szag, erre kerdeztem egyszer ra, azt mondtak, hogy az a fertotlenito. De egyaltalan nem dohos-nedves szag, semmihez se tudnam hasonlitani.

Es mivel mindenhol ugyanaz az erdekes szaga van a ruhaknak ezekben a boltokban, ezert gondolom igaz.

Es ha fertotlenitik a ruhakat, akkor nem mindegy, hogy elotte ki meddig hordta? Ez a lenyege!

Mar ha volt egyaltalan hordva, rengeteg cimkes ruha is van ott, amiket a boltok selejteztek le.


De igazabol tokmindegy, vitatkozhatunk errol hetekig. Valaki szeret turizni, valaki nem, ennyi. Csak nem kell valotlansagokat osszehordani ezzel kapcsolatban, mert annak nincs ertelme. Meg nem mondana senki, hogy a ruhataram nagy resze turibol van, sokan szoktak kerdezni, hogy mit hol vettem, annyira jol nez ki. Nem koszos-szakadt szarokat veszek meg, amik mar takaritos rongynak se lennenek jok.


Egyebkent en peldaul ccc cipoboltba nem tudom betenni a labam, annyira budos szunyogirto szag van ott allandoan. Rajtam kivul senki nem erzi, de en igen, mindenki bolondnak nez, de egyszeruen hanyingerem van az ottani szagoktol :D Szoval minden ember mas, mashogy erzi.

2021. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!