Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szilveszterre?

Mit vegyek fel szilveszterre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fő kérdésem az lenne hogy mit vegyek fel, ha a párommal egy barátjához megyünk szilveszterezni, (kisebb házibuli lesz), ahol mindenki ismer mindenkit, kivéve én. Elég friss a kapcsolatunk (3 hónapja vagyunk együtt) és most fogok először találkozni a barátaival. A páromnak az előző barátnőjét ismerték és szerették. Nem szeretnék túl kirívó lenni, túlöltözött lenni, de nem szeretnék olyan hú de egyszerű sem lenni. Az eddigi gondolataim egy vaj színű bokacsizma+kék farmer, vaj színű pólóval és egy fekete bőrkabáttal. Vagy esetleg ugyanez egy fekete csillogos felsővel. Mi a véleményetek? (Elfogadok jó tanácsokat is, az ismerkedéssel kapcsolatban is)

2022. dec. 27. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Kényelmes cuccot mindenképp. Idegenek között még rosszabb a ruha miatt (is) feszengeni.
2022. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bokacsizmában tudsz táncolni?
2022. dec. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Esetleg hosszabb ruha vagy szoknya+felső . Nem tudom, hogy lesz e ott más lány is a társaságban. Én tavaly szintén farmer+ csinosabb felsőben voltam, többi lány jobban ki volt öltözve . Idén egy szoknyát veszek fel( világos kék ), púder színű garbóval.( most nálunk leszünk és én fázós vagyok )

Elegáns , de visszafogott mindig jó választás . Legyen kényelmes , hogy az miatt ne érezd rosszul magadat.

2022. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

3


Előbb írta, hogy nem akar feltűnő lenni.

2022. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ebben mi a feltűnő ? Szoknya+ felső vagy a ruha? Én sokszor így járok egyetemre is. Ezer féle van belőlük, nem kell mininek lennie.
2022. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
9%
A túl hosszú is feltűnő.
2022. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem. A nadrág jobban előhozza az alakot, mint egy lengébb ruha. Egy estére pedig kényelmesebb is lehet egy ruha, mint egy farmer.
2022. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Ne túraztássatok magatokat mert a kérdező pasi.
2022. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8.! Lány vagyok
2022. dec. 27. 22:20
 10/13 anonim válasza:
8-asnál a pont.
2022. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!