Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a turkálóban...

Mit gondoltok a turkálóban vásárlásról? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, ma is van-e olyan, aki szerint cikis? Persze, nem a használt fast fashion darabokról beszélek, hanem pl sosem hordott dizájner darabokról pár ezerért...

2023. jan. 9. 12:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem ciki.
2023. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem ciki
2023. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Én még sosem találkoztam olyan emberrel aki szerint ciki lenne. Oké, itt az oldalon van pár troll, de egyébként face to face senki se fogja megmondani, hogy mit gondol rólad, sőt, azt se fogja tudni megmondani, hogy a rajtad lévő ruhadarab használt.
2023. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ha esetleg rákérdeznének, hol vetted?
2023. jan. 9. 13:24
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Én olyankor mindig büszkén mondom, hogy "turiztam és csak 600 forint volt!" :D a legtöbben elcsodálkoznak és irigykednek a jó kapáson.
2023. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Sose hordott dizajner darabokat hol talalsz par ezerert?


Amugy semmi se ciki. Utoljara talan tinikent ereztem mindenert gaznak magam, de aztan ezt kinottem. Sok uj ruham is van, de neha jarok turiba is. Nyilvan az ember nem a lelakott, szakadt, foltos ruhakat veszi meg, innentol kezdve meg nincs benne gaz dolog.

2023. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nagy mázli kell hozzá, én 4 év alatt kétszer találtam Ralph Lauren-t meg Gant-et, igaz, nem 3 ezerért, hanem 6-ért.
2023. jan. 9. 14:31
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem ciki. Bár én sosem járok, de ettől függetlenül miért lenne ciki? Ha nem szakadt, foltos, akkor meg nem mondja senki, hogy turis.
2023. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kellemes, ésszerű, és izgalmas elfoglaltság :D Én nagyon szeretem, és pozitív véleménnyel vagyok róla.
2023. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem ciki, de nekem nincs hozzá türelmem, én nem járok. Meg szerintem könnyű túlzásba esni, mivel olyan olcsó. Több olyan barátnőm is van, akik kb turkáló függők, már nem férnek el a ruháik, de mindig mennek és nem bírják otthagyni az X. darabot sem, mert hát pár száz-pár ezer forintért csak a hülye nem veszi meg. Aztán engem kérdezgetnek, hogy nem megyek-e ruhákat válogatni hozzájuk, mert kéne hely. Úgyhogy nekem aztán nem derogál másoktól még tovább örökölni a turis ruhákat, de azért szerintem ezt is túlzásba lehet vinni.
2023. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!