Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek furának néznek ha...

Szerintetek furának néznek ha egyedül shoppingolok?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában szoktam egyedül is járni vásárolni ruhákat, mert addig nézelődhetek ameddig szeretnék meg hát jobban megtalálom a megfelelő ruhákat mintha barátokkal mennék. Persze szeretek velük is menni, de egyedül is. Viszont ugye ilyen plázákba járok, ahol kb mindenki barátokkal/ a párjával van. És néha észreveszem h furán néznek rám. És olyankor elég kínosan érzem magam, hogy kit gondolnak, miért vagyok egyedül. Pl amikor ilyen menő lányok vannak együtt, és olyankor tényleg gáznak érzem. Mindig körülnézek hátha megy más is egyedül de nem nagyon szoktam látni másokat. Múltkor dechatlonba mentem egyedül és akkor is végignézett rajtam az eladó. Mondjuk lehet azért mert nem nézek ki 17 évesnek, mindenki ilyen 13-14nek néz. Szerintetek gáz hogy egyedül megyek? Ti szoktatok egyedül?

17/L



2023. jan. 11. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szinte mindig egyedül mentem shoppingolni. Kapaszkodj meg, még moziban is voltam már egyedül. A kutya nem nézett rám.
2023. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egyedül megyek és senkit nem izgat. Hidd el, hogy nem érdekli az embereket, valószínűleg inkább az önbizalmaddal van gond és emiatt érzed úgy, hogy kinéznek az eladók illetve vásárlók.
2023. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
85%
Kutya nem nézi, én mindig egyedül szoktam és még senkit sem láttam, hogy megbotránkozna rajta.
2023. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lógott vmi az orrodból? Olyankor is megnézik az embert.
2023. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem néz furán. Én is mindig egyedül járok, mert úgy hamarabb végzek, meg általában csak beugrok mikor épp van időm, nem akarom még ezt is előre tervezgetni másokkal. Max a férjem jön néha velem, de ő is kint szokott megvárni a boltok előtt.

17 évesen mindent cikinek érez az ember, de hidd el, nem az.

2023. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
What? Ez zok normalis. Mindig egyedul megyek. Nem kell a masikra varni legalabb. :D
2023. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig egyedül megyek, így sokkal nyugodtabb az egész.

16/L

2023. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!