Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves lányon suliba max....

14 éves lányon suliba max. hány cm-s magassarkút tudsz elképzelni?

Figyelt kérdés
Nem tűsarkúra gondolok, hanem egy szimpla magassarkúra 2-3 cm vastag sarokkal.
2010. okt. 3. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de semekkorát. Max. egy nagyon picit, ami éppen hogy kiáll a cipőből, és olyan egész talpas széles.

21/L

2010. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
iskolába egyáltalán minek magassarkú? sose fogom megérteni, nálunk is a gólyák meg az alsóbb évesek úgy néznek ki mint akik a sarokról jöttek be és egyszerűen felháborító! 18/L
2010. okt. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
nagyon alacsonyat, de inkább semmilyet. ha mész valahova, ahova ki kell öltözni, vehetsz ilyen cipőt, de mindenapi használatra én nem ajánlom. még fejlődik a tested, nőni is fogsz, tönkreteszed a medencédet és a gerincedet vele. hidd el, tudsz csinos lenni 2-3 cm magas cipőben is. nem kell eröltetni.
2010. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
annyi idős vagyok mint te, és van egy egész csinos, csatos magas sarkúm, 5 centi magas, 3 centi széles sarokkal. a mostani csizmám 7 centi magas, 1,2-2 centi vastag sarkú. a suliban nem nagyon néznek ki benne, mert hatosztályos gimibe járok, így sok magassarkús lány van az eggyel idősebbek között is. ja, és mindkettőt anyukámmal vettük, az ő beleegyezésével hordom ezeket.
2010. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Max 5-6 centiset. Bár én annyi idősen nem hordanék még magassarkút, de nem ez volt a kérdés.
2010. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
2-3 centiset, maximum. Nekem volt egy 5 centis magassarkúm, amit csak és kizáróla felvételire vettem fel. Ugyanúgy sportcipőben járok most is, mint akkor. Teljesen felesleges magassarkút hordani az udvari rohangáláshoz, játszáshoz.
2010. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
SEMMILYET. Kislány vagy még. Hordj topánkát, az nőies és csinos!
2010. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Max. 5-6, de inkább semekkorát. Én egy évvel időseb vagyok, nálunk is mindenki magassarkúba tipeg, természetesen a többség nem tud benne járni. Ezzel röhejessé teszik magukat, miközben meg vannak róla győződve, hogy milyen csinosak.

Amin nagyon kiakadtam, az egy 6.-as kiscsaj volt. (Én 9.-es vagyok, nyolcosztályos gimibe járok). Ducibb forma lányka, cicanacit vett föl, hozzá testhez simuló, hosszabb fazonú pólót, és 7 cm-es magassarkút. Nem hittem a szememnek. Nem értem, minek ilyen korban már elkezdeni.

2010. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

5-6 centiset én tavaly hordtam csizmát ekkorát és nekem kényelmes volt

14,5/L

2010. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. okt. 3. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!