Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek nude szinű platfor...

Hol vehetek nude szinű platform magassarkút?

Figyelt kérdés

[link]



ilyesmit ami nem is túl drága kb 10-12ezer


2011. nov. 5. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanígy néz ki az enyém. Én mondjuk Londonban vettem még régebben.(átszámítva kb 5000 ft.ért) :)

Humanicban szoktak lenni hasonlók. :)

2011. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha magasabb 145centinél, ne vegyél ilyet. Ha alacsonyabb vagy, akkor meg egyenesen tilos. Egyszerűen nem szép látvány, mikor a nők lepotyognak ezekről télvíz idején, kitörve a bokájukat.


Komolyan, ne tedd.


Az más kérdés, hogy szerintem nem is szép egy ilyen, ez puztán a magánvéleményem.

2011. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bláááá én ilyet még színházba vagy ünnepségre sem vennék fel, pedig 165 cm vagyok, szóval rám férne, de ahogy ránéztem elkezdett fájni a lábam :)
2011. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na hallgass rájuk, én is ilyet keresek régóta, de azthiszem sajnos külföldös rendelős ügy lesz belőle :(
2011. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bershkába szokott lenni sok féle árnyalat van ami picit barnásabb :) 10-14 ezer között:)

remélem tudtam segíteni:)

2011. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi egyébként szalagavatóra kellene
2011. nov. 8. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!