Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyám azért nem akar magassark...

Anyám azért nem akar magassarkút venni, mert 'kitöröm a lábam benne'. Ez csak nekem logikátlan? 17l

Figyelt kérdés
Nem annyira vészesen magas a sarka. Osztálytársam 7 centisben is jár...
2011. nov. 3. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát pillanatnyilag én ezt csak kifogásnak látom, biztos más van a háttérben és addig járnék a nyakára míg meg nem mondja vagy nem vesz egyet.
2011. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát, előbb vagy utóbb meg kell tanulni magassarkúban járni, de ha pl. téli cipő lenne, akkor én se javaslom, mert az tényleg nagyon veszélyes, mikor a jégen szó szerint két felé indul el a cipő a magas sarka miatt. Van egy klassz csizmám, de ebből kifolyólag ritkán használom. :( Mondjuk én a 7 centit sokallanám minden napi használatra egy 17 évesnek, de egy kb. 3 centis is lehet csinos és nőies. Viszont télre, ha nem vagy tapasztalt magassarkún járó, csak lapos talpú cipőt javaslok. 24/N
2011. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes, én ugyan ennyi idős vagyok, de édesanyám szerint eljött az ideje, hogy szokjam a magas sarkokat, ami feszesíti a popsit és nőies.. :)
2011. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Igaz,hogy nőies,de a magassarkú a gerincet nagyon megterheli.
2011. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Ilyen gondolkodásmódú lánynak én sem vennék.

Csak azért akarsz magassarkút, mert az osztálytársad is 7 centisben jár.. :)) Nevetséges vagy

2011. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a legelegánsabb és egyben legnőiesebb cipő a magassarkú!Egyszer minden lánynak meg kell tanulni benne járni , igaz nem olyan kényelmes de nagyon szépen mutatsz benne.
2011. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Nekem meg nem tetszik, olyan természetellenes, meg csúnya lesz tőle a lábad...


18/F

2011. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha életedben először hordanál ilyen cipőt, előszőr mindenképp egy alacsonyabb sarokmagasságúval kezdj, pl. 4-5 cm. Ha már ebben tudsz biztosan és szépen járni, akkor jöhetnek a magasabbak.

Jut eszembe: lehet kapni elviselhető áron Scholl talpbetétet, amit direkt magassarkú cipőkhöz találtak ki; megtartja a lábat, csökkenti a rázkódást és a terhelést.

2011. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Hát tény hogy sokkal kényelmesebb egy lapostalpú cipő.Nekem csak egy magassarkúm van,6 centis,párszor használtam csak...Ne azért akarj magassarkút mert az osztálytársaidnak is az van.Mellesleg meg nagyon megterheli a gerincet..bár azis igaz hogy szokni kell,mert felnőttkorodban azért mégsem mehetsz állásinterjúra sportcipőben..gondolom én..13/L
2011. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Hahó, nem azt írta, hogy azért kell neki magassarkú, mert egy osztálytársának is van, se azt, hogy 7 centis sarkút szeretne. Szövegértés...

Szerintem is logikátlan, kérdező, nekem van egy 4 centis sarkú szandálom, és kifejezetten kényelmesebb, mint egy lapostalpú cipő. 17 éves vagy, bátyám barátnőjének - aki egyidős veled - nagyon nagy sarkú cipői vannak. Persze ehhez stílus is kell, mert egy cső- vagy egyenesszárú nadrághoz nagyon nem illik a magassarkú. Amúgy hány centis sarkú cipőt szeretnél?

2011. nov. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!