Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy szoktátok érezni magatoka...

Hogy szoktátok érezni magatokat, ha valahol túlöltözöttek vagytok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 06:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Még mindig jobban, mint amikor alulöltözött vagyok.
2023. jan. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb túlöltözöttnek, mint alulöltözöttnek lenni. Sőt, a túlöltözöttségen -- férfiak esetén -- aránylag könnyű segíteni: pl. ha öltönyben mentél valahova és úgy látod, hogy csak te vagy abban, akkor leveszed a zakót (vagy a nyakkendőt) és meg van oldva a probléma.
2023. jan. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mintha alulöltözött vagyok. Múltkor voltunk Nemzeti Színházban, basszus. En "vidékről" mentem fel, azt hittem csiniben illene, felvettem harisnya, szoknya, csiniblúz, magassarkú, erre a legtöbben farmer-pulcsiban voltak 😂
2023. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Nalam altalanos, hogy csinos es elegans vagyok. Persze turazni fura lenne beallitani magassarkuban es kosztumben, de az ilyen szelsosegektol eltekintve szamomra nincs olyan, hogy tuloltozes.
2023. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
41%
Sehogy senkinek semmi köze hogy mennyi ruha van rajtam. Inkább több mint kevesebb
2023. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
#5 ugye tudod, hogy ez a szó nem a ruhák mennyiségére vonatkozik? Nem azt jelenti, hogy nagykabátban ül valaki a fűtött szobában, hanem hogy szmokingban vagy épp estélyiben megy le a pékhez kenyeret venni. (Nyilván sarkított példák ezek.)
2023. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretek csinos lenni. Hétköznapokban is felveszek magassarkút, kosztüm nadrágot stb. Kinek tetszek, ha nem magamnak?
2023. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
7-es!Ne magadnak,a pasiknak!😉
2023. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 15 éve történt, hogy az érettségim után,az osztállyal mentem "bankettre". Aztán ott szembesültem vele,hogy ők ezt a balcsipartra tervezték.

Mindenki farmer, póló, én meg matrózblúzban,szoknyában... Kicsit mókás jelenség lehettem ott!! 😂😂

2023. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

#7

Nekem biztosan tetszene, ha a párom így öltözne.🙂

2023. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!