Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a két megjelölt...

Szerintetek a két megjelölt sneaker közül melyik jobb egy ilyen szetthez? Vagy más javaslat esetleg? (Ami nem magassarkú.)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2023. febr. 2. 10:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Az első.
2023. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
A világosbarna pulóverhez az első.
2023. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Az első jobban tetszik. A formája is, a mintája is.
2023. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

Ezek nem sneakerek, hanem tornacipők (trainers)



Szerintem stílusában ehhez a kötött ruha + kabát kombóhoz nem vászon cipő illik. Elvégre döntsük már el, hogy most hideg van vagy nincs 😆


Amit felvennék hozzá az egy bakancs vagy csízma, inkább fekete vagy sötétebb barna. Pl:

[link]

[link]

2023. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

*4 rossz link maradt benn, ez volt az első bakancs

[link]

2023. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

4-5: Brrrrrr

Egyik sem a stílusom igazán, de ezerszer inkább a kérdező által belinkeltek, mint ezek :D

2023. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Első
2023. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Első
2023. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

13:04

A Vans egyáltalán nem tornacipő, ha nagyon címkézni akarunk akkor deszkás cipő. És nem is vászon, mert a linkelt, ami nekem is van bőr és velúr belülről, szóval gyakorlatilag egy sportos kinézetű bakancs... :'D A linkeltek közül egyik sem a stílusom, ezek a tipikus mindenki hordja fast fashion cipők/csizmák, amik egy szezon után tönkremennek, én inkább az adok érte többet, de tartson pár évig tábort erősítem.

2023. febr. 3. 06:28
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Ezeket a foltos mintás ruhákat sosem értettem. Régen ilyet vettek fel a híres nagy könnyűvérű celebek és az éjszakai pillangók, illetve manapság a kiégett - általuk szépnek - középkorú nők. Szerintem ízléstelenek. Az a magasszárú cipő amit a kérdező belinkelt egyenesen olyan hatást kelt mintha maradék, dirib-darab kikukázott anyagokból rakták volna össze. Nagyon sok benne a minta. Ezért nem, hogy sok pénzt nem adnék ki, hanem konkrétan semennyit. Meg úgy összességében is ronda.
2023. febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!