Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ti ilyen hidegben mit...

Fiúk ti ilyen hidegben mit vesztek a nadrág alá? Leggingset, jégeralsót vagy harisnyát?

Figyelt kérdés
2023. febr. 7. 21:40
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
79%

Semmit. Legfeljebb akkor öltöznék alá, ha -20 fokban egész nap kint kellene dolgoznom.

Otthon van fűtés. Kimegyek az autóig. A garázsban is, az autóban is van fűtés. Munkahelyen leparkolok. Bemegyek az épületbe. Kb 2 perc amíg érintkezem a reggeli -4, -5 fokkal. Valahogy csak kibírom úgy, hogy nem húzok magamra mindenféle plusz gúnyát. Munkahelyen megint csak van fűtés. De a tömegközlekedési eszközökön is sokkal jobb a helyzet mint 15-20 éve a fűtetlen Ikarusokon. Akkor sem húztam magamra ilyeneket.

2023. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
88%
Ez a mostani idő, reggel fagy, -5 körül, délután pozitív hőmérséklet egyáltalán nem extrém hideg. Korábbi években voltak ennél jóval hidegebbek. Így különösebben én sem szoktam aláöltözni. Legfeljebb fél órát vagyok egyhuzamban az utcán, akkor is mozgok. Mondjuk ha valaki zöldséges egy fűtetlen bódéban, egész nap ácsorog a hidegben, ott megértem a síoverált, dupla gatyát.
2023. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
44%

18.

11 vagyok.


Oké legyen igazad, de akkor felül is mindössze egy réteget veszel, ugye?


14.

😃 épp ez az, hogy férfi vagy tehát buta! Ami logikát érinti az öltözködésben, ott a nők vezetnek.

Lehetne tanulni tőlük.

2023. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
89%
Hát mivel én a testhezálló ruhát részesítem előnybe, leg inkább leggingset szoktam fel venni, de a harisnya is ugyan jó, most már inkább azt veszek fel. Nem a jéger nagyon unszimpatikus!!
2023. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
57%

23.

Te pedig alul is 4-et, ugye?

2023. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim válasza:
87%
Nem veszek fel plusz ruhát, öv alatt nem fázom.
2023. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
63%
Combfixet szoktam felvenni az nagyon kényelmes!
2023. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
96%
Mivel a nap nagy részét a szabadban töltöm muszáj felöltözni melegen. Szűkebb melegítőt vagy mostanában, hogy hideg van síaláöltözetet gyűrök a melós nadrág alá.
2023. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 maoriérzések ***** válasza:
40%
Semmit,mert ez nem hideg.Harisnyanadrágot max.8 éves korig tudok elképzelni.Ha meg tényleg dideregsz,vegyél aláöltözetet. Ha férfinak érzed magad akkor nejlonharisnya,leggings? Ez olyan feminin(direkt nem írok b.zist)
2023. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim válasza:
92%

23:

Nők? Logika? Öltözködésben? Jót nevettem.

Amúgy osztom azok véleményét, akik semmi különöset nem öltöznek alá... Ez még nem hideg. Az utcán max napi 1-2 órát vagyok, akkor is gyaloglok, nem fázok. Felső öltözet meg póló + egy könnyű kabát többnyire. Ha -5 alá megy, akkor egy vastagabb kabát. Eddig ennyi elég volt mindig...

Ja, meg egy idétlen sapka. :)

2023. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!