Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ti ilyen hidegben mit...

Fiúk ti ilyen hidegben mit vesztek a nadrág alá? Leggingset, jégeralsót vagy harisnyát?

Figyelt kérdés
2023. febr. 7. 21:40
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
90%

50.

Praktikából viseljük, nem szexiség miatt!

2023. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
90%
Én is azért veszem fel a harisnyát mert az a legjobb számomra. Amúgy nem mellesleg a feleségemnek nagyon tetszik:)
2023. febr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
92%
A barátom is imádja a harisnyákat fiú létére, itthon mindig abban van. Én lány létemre viszont annyira nem vagyok oda a harisnyákért, de szerintem így van jól. Ha neki ez így jó meg kényelmes nyugodtan hordja csak. Mint mindenben, ebben is támogatom. Igazán aranyos amikor hazaérünk valahonnan és én annak örülök hogy végre levehetem a harisnyát, ő pedig annak, hogy végre hariban lehet 😂😍
2023. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
91%
Én is pont így vagyok ezzel, lehet ezért el ítélni illetve le pontozni, de én is ilyen harisnyás vagyok, nekem egyik kedvencem, szeretem viselni és szeretek benne lenni, meleg is és praktikus is ilyenkor.
2023. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
91%
Télen melegítő alá kompressziós harisnyát vagy futónadrágot veszek. Sportolni is futónadrágban szoktam. Nyáron meg simán felveszek rövid futónadrágot egy sportos szereléssel utcára is akár, nagyon kényelmes.
2023. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!