Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Júniusban esküvőre megyek egy...

Júniusban esküvőre megyek egy hajóra, kisebb társaság lesz. Mit vegyek fel? Középkorú vagyok, 160/58 kg. Ruhát/szoknyát utálom.

Figyelt kérdés

Szeretem a letisztult elegáns öltözetet, élénk színeket nem annyira, inkább pasztell. Lenne kedvetek tippeket adni miben mehetnénk? Linknek is hálás lennénk, hátha ötletet adna.

Meleg lesz, de utálom a ruhát, szoknyát sajnos.


2023. febr. 19. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Bikinit.
2023. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csinosabb bővülő szárú nadrág, valami rövid ujjú vagy ujjatlan szintén csinos felsővel. A színek terén nem tudom, te tudod mi áll jól

Valami ilyesmire gondoltam [link]

2023. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szuper lenne, tetszik is, de mivel alacsony vagyok, ezek a szárú nadrágok sajnos nem állnak jól. De hasonlóra gondoltam én is, csak a nadrág fazonja lenne más. Köszi, hogy írtál. 🌸
2023. febr. 20. 06:57
 4/13 A kérdező kommentje:
Milyen lenne egy ezüst színű lábrasimuló bokafelettig érő nadrág magas sarkúval? Vagy az ezüst szín nagyon giccses lenne? Bár nem tudom még milyen színű legyen a cipő és a felső ….
2023. febr. 20. 08:28
 5/13 A kérdező kommentje:

Pontosítok.

Igazából ilyen színre gondoltam.


[link]

2023. febr. 20. 08:30
 6/13 A kérdező kommentje:
2023. febr. 20. 08:31
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyjából ez az elképzelés, mármint ami a nadrágot és cipőt illeti, már csak a színt kell kitaláljam, és felsőt hozzá. Zakóban biztosan melegem lesz.
2023. febr. 20. 09:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik szerintem simán, a képen a fekete pulcsival nem a legjobb összeállítás de egy fehér felsővel/blúzzal szerintem tök jó lenne
2023. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Aludtam rá egyet, már nem tetszik. 😁🤦‍♀️


Igazából ez a stílus áll közel hozzám (sötétkék kosztüm). Ez a vonal lesz szerintem, viszont lehet, hogy “megsülök” benne júniusban. Ezt is figyelembe kell vegyem.


[link]

2023. febr. 21. 14:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia. :) Nem tudom mennyire aktuális még a kérdésed, remélem még tudok segíteni kicsit a válaszommal... Szerintem egy ilyesmi nadrág nagyon szép és csinos lenne: [link]

Vagy ha kicsit bevállalósabb vagy, egy ilyen szűkebb szabású darab is csini lehet: [link]

Vagy akár ez: [link]

Ezek talán szellősebb (vászon) anyagúak (főleg az utolsó), így szerintem kevésbé lesz meleged, ha ilyet választasz. Meg amúgy szerintem idén nyáron már nem lesz az az igazi nagy hőség... persze ezt sose tudhatjuk biztosan, de az elmúlt 2 évben eléggé kitombolta magát ahhoz, hogy most egy kicsit szelídebb kiadásban jelenkezzen a nyár. :)

2023. márc. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!