Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Júniusban esküvőre megyek egy...

Júniusban esküvőre megyek egy hajóra, kisebb társaság lesz. Mit vegyek fel? Középkorú vagyok, 160/58 kg. Ruhát/szoknyát utálom.

Figyelt kérdés

Szeretem a letisztult elegáns öltözetet, élénk színeket nem annyira, inkább pasztell. Lenne kedvetek tippeket adni miben mehetnénk? Linknek is hálás lennénk, hátha ötletet adna.

Meleg lesz, de utálom a ruhát, szoknyát sajnos.


2023. febr. 19. 19:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen a képeket, ötletet. :) Ilyen szabású nadrágban megyek majd, az már biztos.
2023. márc. 3. 17:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed, de találtam egy nagyon csinos nadrágot, ez tökéletes lenne erre az alkalomra és szerintem még meleged sem lenne benne: [link]

Hogy tetszik? Illene a stílusodhoz?

2023. ápr. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Ilyen szabásúra gondoltam, de valami minőségibbet keresek. Ennek nem tetszik elől a varrás.
2023. ápr. 14. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!