Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Temu weboldalról vélemény?

Temu weboldalról vélemény?

Figyelt kérdés

Valaki rendelt már a Temu-ról? Mostanság hallottam róla először, de gondolkoztam már rajta, hogy rendelek ruhát onnan, de azért szívesen meghallgatnék pár magyar véleményt.

[link]



2023. febr. 27. 17:38
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
83%
Szerintem jó.
2023. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
89%

Én most rendelek harmadjára.

Szerintem nagyon jó és eddig minden rendben volt mindennel.

Most is rendeltem.

Azt viszont nem tudom,hogy Magyarországra hogyan tudok rendelni,mert én Németországban élek és itt használom.

2023. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Szokolay Emese válasza:
93%
én kétszer rendeltem Németorszában,sajnos egyszer sem érkezett meg a rendelés.Nagyon pontosan jön minden értesitö,és a pénzt is visszautalták rögtön.sajnálom nagyon....
2023. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
67%
Nehogy rendeletek onnan bármit it! Én egy pulóvert rendeltem,ami helyett egy gagyi silány minőségű pólót küldtek,és egy edzőszalagot,ami gyenge,használhatatlan.
2023. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
4-es, nem lehet, hogy elcserélték a csomagodat? Ha teljesen mást kaptál, mint amit rendeltél, ilyenkor ezt nem lehet jelezni a webáruháznak?
2023. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
100%
Nektek mikor érkezett meg a csomag? Az enyém 3 napja késik, kicsit aggódom.
nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
79%
Én most rendeltem először tőlük. Gyorsan, pontosan megérkezett, semmi gond nem volt.
nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
60%
Én amúgy azt hallottam, hogy nagyon durván adathalász oldal, mielőtt bármit is elfogadnátok, mindenképp olvassátok is el, hogy mit írnak benne
dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
73%

Hàny nap mire megjön?

Èrdemes nagyobb összegben kb 30k-ig rendelni? Vagy azt màr inkabb ne a csomag elvesztèse vagy keveredèse miatt?

dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
81%
Elnézést hogy ezt mondom, de irreálisan olcsó! Valószínűleg teljesen ellenőrizetlen semilyen előírásnak nem megfelelő termékeket árulnak, gagyi minőségben. Ezzel termelve a felesleges hulladékot a Földünkön.
dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!