Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Temu weboldalról vélemény?

Temu weboldalról vélemény?

Figyelt kérdés

Valaki rendelt már a Temu-ról? Mostanság hallottam róla először, de gondolkoztam már rajta, hogy rendelek ruhát onnan, de azért szívesen meghallgatnék pár magyar véleményt.

[link]



2023. febr. 27. 17:38
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:

Nem tudom, de én sokkal drágábbnak találom, mint a Shein.

Egyelőre csak nézelődők, de sehol nem találok kuponokat, vagy valami lehetőséget arra, hogy pontokat gyűjtsek.

A Temun jutalmaznak, ha értékelsz, vagy képet töltesz fel?

E Sheinnek rengeteg 15% os kupon van fent a neten.

A Temunál nem találtam ilyet.

Ha segítene valaki, hogy lehet olcsóbban vásárolni, akkor

én is kipróbálnám.

dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
77%

Most fizettem 65.313 Ft hejett 106.000 Ft-ot.

Azt hittem rosszul leszek.

Írja kedvezmény 106.000 Ft.és azt vonta le a kártyáról

Remélem gyorsan vissza is teszik a pénzem. Mert ha nem, a facebokra teszem ki

dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
31%

Ahol kuponok vannak összegyülve,semmire sem jó!

A TEMU-nál nincs kupon gyűjtés, hanem percmutató van,hogy még meddig adják fél. Illetve néha negyed áron a terméket a rendes árhoz képest. Ezzel megsporolhatsz akár 30 e Ft-t is (Én most pont igy jártam)

dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim válasza:
77%
Nekem most jött meg a rendelésem, mindent megkaptam amit rendeltem. Igaz két hét kellett hogy megjöjjön a csomag, de külföldről érkezik, úgyhogy mit várunk... Ahoz képest sztem egész gyors és tényleg mindent szépen csomagolva megkaptam.
dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
76%
Nekem az első rendelésem viszonylag sikeres volt. Nem tetszett, hogy csak úgy lehet rendelni, ha előre fizetek, de ezen túltettem magam, és nem volt gond, a jelzett időben megjött a csomag, és az és annyi jött, amit rendeltem. Én ezt egy kvázi próbavásárlásnak szántam, és annyi kiderült belőle, hogy működik a dolog, de azért figyelmesnek kell lenni, és kell hozzá egy kis szerencse is. Én 32.000 Ft értékben rendeletem egy "gyapjú" pulóvert és alsónadrágokat. Az alsónadrágok jók lettek méretben, anyagban (pamut) és fazonban is, és azt mondom, hogy a darabonkénti 1200 Ft körüli átlagár egész jó a kapott minőséghez képet. A 8 ezer forintos pulóver viszont egy katasztrófa. Gyapjút rendeltem, de akril jött, és a mérete is elcseszett, vállban szűk, alul meg lötyög. Hát ezt nem fogom hordani. Ha valaki ruhafélét rendel, annak azt javasolom, hogy inkább nagyobbat válasszon, mert nekem itthon az alsónadrág L és XL között ingadozik, de itt egyértelműen a megrendelt XL lett a jó. A pulóvereim inkább L-esek, ezért abból L-est rendeltem, de abból is XL kellett volna. Most rendeltem egy konyhai aprítót és egy csomó más konyhafelszerelést és kiegészítőt. Itt is rögtön kaptam visszajelzést, illetve értesítést, hogy odakintről elindítottak két csomagot. (Az adózás miatt kedvezőbb, ha nem egyben jön.) Mellé lehet fogni a Temuval, de ha valaki nagyon megnézi a termék képét és a leírását, akkor sok mindent kiszűrhet. Én például a pulóvernél láthattam volna, hogy ugyanolyan, mint az összes több, amit akrilnak hirdettek, és ebből rájöhettem volna, hogy ha ugyanúgy néz ki, és ugyanannyiba kerül, akkor nem lehet gyapjú.
dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
85%

8as válaszoló vagyok,ezt azoknak mondom, akik lepontoztak:

Csak azért mert TE személyesen nem találkoztál problémával az oldallal kapcsolatban, mindened megérkezett és nincs panaszod még nem jelenti azt, hogy az adataid biztonságban lennének az oldalon. Szakértők figyelmeztetnek arra, hogy az oldal veszélyes is lehet, így ha TE személyesen nem hiszel ennek, legalább másnak add meg az esélyt arra, hogy kétszer is meggondolja, hogy vásárol-e ott vagy sem. Ne pontozz le egy olyan kommentet, amiről fogalmad sincs és csak figyelmeztetni akar annak érdekében, hogy mások ne essenek bele egy esetleges csapdába...

dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 johny85 válasza:
nekem megjött minden,bár a bankkártyámat nem szokkatam megadni ,de ez bejött.
dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim válasza:
54%
Csak előreutalással lehet fizetni??
dec. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:
25%
Nehogy rendeljetek onnan. Hatalmas átverés az egész. Rengeteg pénzt lopnak. Persze néha előfordúlhat h valakinek nincs probléma vele mert kellenek a pozitív visszajelzések is az oldal működése miatt. Egy igazi kinai fos cég. Kicsit se gyanús h akármire rákeresel a googlen mindig elsőre ezt a fos oldalt adja ki. Nyilván nincs köze a kormány erős kinai pártjának.
dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
92%

Sziasztok!

Most tervezem, hogy vásárolok a Temu-ról. Régen az Ali Express-ről vásároltam, de a pár ezer forintos tételeknél is majdnem ugyan annyi adót fizettem a postán, így befejeztem. Itt is drága az adózás? Mert olvasom, hogy ez is kínai cég! Jobb mint a Wish? Ha kicsiben rendelek kb 5 000,- ft-ért, akkor annak mekkora lehet az adó összege? Vagy a súlytól függ inkább?

Az adathalászat miatt, nem mondom, hogy nem aggódom, de a virtuális kártyámra mindig annyi pénzt helyezek amennyit egy-egy vásárláskor levonhatnak. Most pl. 0,- ft van rajta!

dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!