Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Temu weboldalról vélemény?

Temu weboldalról vélemény?

Figyelt kérdés

Valaki rendelt már a Temu-ról? Mostanság hallottam róla először, de gondolkoztam már rajta, hogy rendelek ruhát onnan, de azért szívesen meghallgatnék pár magyar véleményt.

[link]



2023. febr. 27. 17:38
1 2 3 4
 21/39 magdolna1123 válasza:
95%

A temu mint a Wish is olyan mint az emag sok sok boltokkal van szerződésben kamu kínai dolgok, a vissza küldés picit bonyolult de vissza adják a pénzt stb .

Mindenki nem nyerhet aki meg can elégedve az úgy is ráfázik .

Vegyétek rendeljetek ha van felesleges pénzetek kidobni a pontos szóval jellemezzem : Kacatokra . Mennyetek Bp re a kínai piacra ott meg is nézhetitek meg érinthetitek látjátok élőbe.és meglátjátok kacatok kütyük

jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 magdolna1123 válasza:
Ez a kínai cég a wishtől nem jobb. Rosszabb. Ha rendelsz kifizeted az összeget utánna semmiért sem fizetsz már mindegy mennyi kg stb csak 1x fizetsz
jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 magdolna1123 válasza:
84%
Ha rendelsz a Temuról nehéz a vissza küldés sőt nekem pénzembe fog kerülni , ha rendelsz a Temuról nem biztos azt kapod amit rendeltél és megérdemled . A Temuról rendeltünk karácsonyfa gömböket ,díszeket sokat de miniatűröket küldtek be is buktuk .a Temu a Wish lába nyomába nem léphet a Wish ha gondvan visszautalja a pénzt a temunál vissza küldöd ha tudod de hidd el bebukod . Ha a Temuról rendelsz ha jó ha nem megérdemled . Nem ajánlom .ami a temunál van az van akármeik Román árusnál , kínai áruházakban és Bp Józsefvárosi kínai piacon
jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 dezedor válasza:
100%
Már többször vásároltam tőlük, eddig minden rendben volt.Az irreálisan olcsó ár csak az első vásárlásra igaz.Utána már egyáltalán nem irreális legfeljebb kedvező.
jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 Mizantropee válasza:
63%
Nem tudom, milyen, de nem is fogom megtudni. Egyszerűen leuralt mindent és én utálom, mikor ilyen erőszakos valaki vagy valami. Tőlem fel is fordulhatnak.
jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Iszonyú gagyi számokat árul.
jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Bakes válasza:
100%

Én ma kaptam meg a megrendelt termékeket. Nagyot csalódtam!

Rendeltem órát, ami silány minőségő. A képeken jól néz ki, de kézbe véve, használva a gombjait ez nem fog sokáig üzemelni.

Taktikai öv: a csatt műanyag, ez sem fog sokat kibírni. Rendeltem taktikai övet korábban az aliról, az fényévekkel jobb. Fém csatt, strapabíró, melóban használom.

Digitális tolómérő: Kalap szar! Műanyagból van az egész műszer, nem mér pontosan, pedig ennek az a lényege, hogy pontosan mérjen.

Többet nem rendelek a TEMU-ról.

jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Mizantropee válasza:
37%
Akkor másodszor is leírom, hogy undorító módon leuralt mindent. Ezért dafke nem veszek tőlük semmit.
jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
100%
3db 65G pendrive-ot rendeltem mind a három darab hibás a ráírt filmek kifagynak nem lejátszhatók, már az gyanús volt hogy NTFS formátumra formázása exFAT-ról majd 2 órába telt egy film átlag 2 Gigás majd úgy szint 2 órába telt felrakni mikor meg leakartam játszani az első 5 percet lejátssza majd összeomlik és kuka a film! Nem nyüglődöm a vissza jutatással egyszerűen nem vásárlok onnan többet!
febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
100%
sziasztok! Sohatöbbet! Egy csapot és egy kabátot vettem, kínából jött, a csaphoz még 5000ft alkatrész kell, hogy használni lehessen, a kabát pedig toll helyett vatelin, és M helyett kb kisiskolás méret, de a legnagyobb baj, hogy nagyon olcsón ad minden szart, jól néz ki a fotón, de soha nem fogunk használni semmire, de le legyártják, idefuvarozzák, mi meg kidobjuk, a lehető legnagyobb környezetszennyezés, akinek van gyereke vagy egy kicsit is érdekli a bolygó az nem vásárol!
febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!