Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Temu weboldalról vélemény?

Temu weboldalról vélemény?

Figyelt kérdés

Valaki rendelt már a Temu-ról? Mostanság hallottam róla először, de gondolkoztam már rajta, hogy rendelek ruhát onnan, de azért szívesen meghallgatnék pár magyar véleményt.

[link]



2023. febr. 27. 17:38
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
74%
A Temu komolytalan. 5250 Ft-os "rendelési minimum" a kikötés. Vagyis az alatt nem vehetsz semmit. Ez olyan, mintha a boltban csak 3 kiflit akarnál venni, de azt nem engednék, hanem, csak hogy kilegyen a "rendelési minimum"-uk, még rádsóznának néhány olyan árut is, amit nem akarnál venni. Persze az is egyértelmű, hogy kínai gagyit árul, de ezért nem kárhoztatható, hiszen kínai a szerencsétlen, és amúgy is, ami ma nem kínai, azt hamisítják (mindenki kínai gagyit árul).
febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Mar egy ideje rendelek,de nekem 3500 ft a minimum rendeles.


Maximalisan meg vagyok elegedve,gyorsan ideer,ha gond van a termekkel,visszateritik..

febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
Szerintem éppen olyan minőség mint azok a márkásnak minősített termékek amiket szintén a kínaiak gyártanak ugyebár. Egyébként rugalmasak nagyon mindenre válaszolnak előre megírnak mindent sőt óránként jelzik vagy naponként minimum hogy hol tart a csomag meg kéne meg lehet nézni fel lehet hívni
febr. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
100%
A minimum rendelés 3500 ft. És ingyen szállítják nyilván csípi a szemüket azoknak a kereskedőknek, akik hasonló árukat vagy ugyanazokat árulják többszörös, irreális áron. Villám akciók vannak amikor 70 80 90 százalékos kedvezménnyel adnak bizonyos árukat rövid idő tartam att utána visszaáll
febr. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
100%
Vannak olyan praktikus termékek amiket itt a boltban sehol nem találsz, a TEMU-n pedig fillérekért,ingyen szállítással megkaphatod. Eddig még nem csalódtam bennük. A fiam kifogásolt egy műszaki kábelt, mert ő a hármas jelzését kért és csak kettest kapott azonnal visszaküldték a pénzt és nem kellett visszaküldeni a terméket.
febr. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
100%

Egyszerű, minél kevesebb alkatrészből álló cuccokat érdemes rendelni a temuról. Egy milligrammos mérleget kerestem, az árak naponta változnak. A kinézett modell először 23000 Ft felett volt, így megrendeltem ugyanazt innen 13990 Ft-ért:

[link]


Azóta persze lejjebb ment az ár..

Vegyesek így a tapasztalatok, néhány faipari kiegészítő például jó lett.

márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Pont most kommenteltem a másik témában is. Nemrég vezette be a Temu a kb. 5000 Ft-os minimumot, pedig előtte ez nem volt. Én még rendeltem néhány száz forintért apróságokat is, és azt is ingyen kihozták. De az 5000 Ft-os minimum sem gond, azért annyit össze lehet válogatni. A Temu felszámolja az áfát a lakóhely szerinti országra, és ha jól tudom, valahogy intézi a vámot vagy fizeti, de nekem még egyszer sem kellett a vámmal szórakozni. Ebben is más, mint a többi piactér, ott a posta szórakozik a vámmal. A másik témában már leírtam, de én ezt a kuponkódot használtam, hogy 30%-os kedvezményt kapjak. Azonnal levonja a rendszer: acj458943
márc. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
100%
35-ös hozzászóló: Mondjuk én olyan műszaki cikket nem rendelek a Temuról és sehonnan máshonnan sem, amit áramba kell dugni. Ha felgyullad a ház, akkor aztán pereskedhetek egy noname céggel. Az ilyen termékeket mindig belföldi, legális shopból rendelem, nem baj, ha drágább. Árammal nem játszunk. Amúgy minden másra ott a Temu. Még 20 darab kiskanalat is rendeltem, mert drágálltam, hogy a boltban 1 kiskanál kb. 200 Ft. A Temuról az egész kanálpakk volt talán 500-800 ft.
márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
a mai napon akartam egy kis értékű (<1EUR) dolgot venni. fent írja, hogy MINDENRE ingyenes szállítás van, amikor meg megvenném, kiírja, hogy a min. rendelés 9EUR
ápr. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!