Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek ez a kabat? En...

Tetszik nektek ez a kabat? En ilyet vettem csak barnat mondjuk ebbe a feketebe nemis tetszik de sajnos barnarol nemtalaltam kepet.

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 7. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van,és fekete :) nekem a barna nem tetszett :D
2010. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:)
2010. okt. 7. 16:19
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, mindenki ilyet hord. Plusz látványosan műbőr.
2010. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Tetszett...kb. egy éve,de már unalmasnak találom,hogy a sok kis tizenéves "plaza barbi" még -20 fokban is ebben flangál a Vörösmarty Téren.


21/L

2010. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy a keprol meglehtne allapitani hogy mubor mivel csak egy. kep egyebkent mindenki azt mondja hogy ez bor? tok olyan szoval. egyebkent 18multam es nem nyaron hordom elhiheted. de elfogadom a velemenyt termeszetesen lehet nekem meg az nem tetszik amit te hordasz izlesek es pofono. csak kivancsi vagyokkinek mert tetszik kinek mert nem ennyi.
2010. okt. 7. 18:14
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem és unalmas.
2010. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kettővel előtti vagyok.

Így van, jól mondod - csak téged érdekel, hogy mi mit gondolunk a kabátodról, engem meg a kabátválasztásod alapján teljesen hidegen hagy a te véleményed az én ruhatáramról. :)


Béke veled.


Ps: más a fénye a bőrnek. Ez a kabát műbőr.

2010. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, nem hordanám. Nekem túl sportos meg puffos, meg nem tetszik az anyagcsík az alján... gyakran totál úgy néz ki, mintha kilógna alóla egy pulcsi.
2010. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem tetszik..az összes cigány k.rvának ilyen kabátja van
2010. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jezusom mekkora idiota vagy szerinted csak ciganyok hordanak ilyet es nem hiszem hogy pont ilyet honan lenne nekik 14000 forintjuk egy kabatra. itt a kerdes nam az hogy tetszike egy borkabat hanem az hogy EZ a borkabat kinek tetszik! de mondjuk az ilyen emberek velemenye nem erdekel. az inteligenciad nagy nulla.
2010. okt. 11. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!