Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek ez a kabat? En...

Tetszik nektek ez a kabat? En ilyet vettem csak barnat mondjuk ebbe a feketebe nemis tetszik de sajnos barnarol nemtalaltam kepet.

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 7. 16:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem tetszik..AKKOR MÓDOSÍTOK:

AZ ÖSSZES KIS rib@ncnak ilyen kabátja van...

remélem ez a válasz már kielégítő volt..

2010. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
háát.. elmegy
2010. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%

fiam, van bármi fogalmad arról hogy a cigányoknak igenis jobban van pénzük egy ilyenre, mint legtöbbször egy egy szülő nevelte családban? de mindegy.


mindenki ilyet hord, iszonyodok tőle, és nem is illik hozzám (: és mikor írtad hogy te nyáron nem hordasz ilyet, akkor nem +húsz hanem MÍNUSZ 20 fokról volt szó. - de hát MI vagyunk a nullák és nem TE mi... :'D

2010. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik...bár műbőrből is vannak igényesek és szépek, ez a kabát szerintem nem tartozik közéjük,bármennyibe is került
2010. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

ahogy írtad ízlések és pofonok.

Nekem tetszik de magamon nem tudnám elképzelni.

Ilyen kérdést meg ne tegyél fel többet, mert mindig akad 5-6 bunkó aki nem a normális keretek között fejezi ki a véleményét.

És nem is a kérdésre válaszolnak, tehát értelmetlen, van aki rendesen tud válaszolni mint pl. én is (szerintem)

Szép, az viszont igaz, hogy már-már tömegcikk, de ha neked és sokaknak ez tetszik...

Nekünk nincs beleszólásunk abba, hogy hordod-e.

Remélem értelmes, tartalmas választ adtam:)

U.i.:Tényleg műbőr, az igazi nem így néz ki, de ez nem probléma :)

2010. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hat...tudd meg, hogy nem kell draga kabat legyen ahhoz , hogy szep legyen! Hiaba draga, ha messz vele az utcan, ha csak nem logatsz megead utan egy bazinagy arcimket ahol irja az arat, senki se fogja tudni , hogy eppenseggel ez egy draga kabat, csak annnyit, hogy mar mindenkinek ilyenje van, es hogy mar uncsi, ebben a lanyban semmi kulonleges sincs! Az ilyen sznob embereket nem szeretem, amelyikek azzal valasozlnak vissza , hogy draga volt! Nem az a hulye aki eladja, hanem az aki megveszi, ugyanennyit tarto kabatot, es ugyanigy nezzen ki olcsobban is vehettel volna!
2010. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, csak tényleg látszik hogy műbőr akkor meg lehet nem ér meg 14 ezret... én 6500-ért vettem egy majdnem ugyanilyet RÓZSASZINBE :D imádom.
2010. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

en nem valaszoltam azzal hogy pedig draga volt

en azt mondtam hogy nemhiszem hogy a ciganyoknak vanra penzuk.

de nemrdekel a sok ostoba ember velemenye.

azt hittem kapok ertelmes valszokat nemkell hogy tetszen de azt szepen is le lehet irni(nem nemtetszik ennyi) nem a sok ostoba szoveg. na mindegy ugynezki ezt a kerdest talan csak 1-2 kulturalt ember latogatta. szoval ha ezek utan undorito szovegeket akartok irni nyugotan megtarthatjatok magatoknak. annak a kevesnek pedig koszonom a valaszokat.

2010. okt. 11. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!