Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok túrkálóba járni?

Szoktatok túrkálóba járni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Igen, a ruháim nagy részét ott vásárolom. Egyrészt ökológiai megfontoltságból másrészt pedig mert én vagyok a színes underground csaj akinek olyan átalakított cuccai vannak amilyenek sehol nem jönnek szembe az utcán.

Egy élmény számomra turizni, szeretek hozzám illő darabok után kutatni. A barátnőimmel is szoktunk turis napot tartani. :)

2023. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer benéztem, de én valahogy sosem találtam még eddig olyan cuccokat, amik tetszettek is volna és jók is lettek volna rám. De ha találnék ilyeneket, akkor szívesen járnék. Inkább használt ruhákat vásárolok néha neten, ott több jó darabot szoktam találni.
2023. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem
2023. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, bár már csak azt viszem haza, ami tényleg gigamega különleges. De amúgy a ruhatáram 70%-a onnan van.
2023. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szoktam turizni.Sok jó dolgot lehet ott találni kevés összegért.
2023. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. De már csak a különlegesebb darabokat veszem meg.
2023. ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha megtalálja az ember az ízlésének megfelelő forrásokat, remek kincsekre akadhat minden alkalommal.

Nagyrészt olyan helyekre járok, ahol viszonylag sok alter (goth / punk / glam rock / újhullámos) darab van, de más helyeken is szívesen áttúrom, a fekete szekciót, mert akadtam már meglepő dolgokra szinte mindenhol.

Még mindig hibátlan állapotúak azok a 10 éve vett ruhák, amiket az egyik ismerősöm angol turkálójából szereztem be (főleg Marks & Spencer, Per Una), és a mai napig felveszem őket.

Akkortájt voltam tini, és az akkori divat egyáltalán nem jött be, (főleg a csípőgatya), de ott találtam olyan dolgokat, amik megfeleltek az elképzelésemnek.

2023. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 qborka ***** válasza:
100%
Igen,bár egyre kevesebb alkalommal veszek valamit. Romlik a Cream,de főleg a Háda minősége 😥 aRuhatáram 80 %a onnan van.
2023. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Igen. De próbálom nem túlzásba vinni. 23 éves vagyok és szeretnék spórolni, pillanatnyilag a ruhán tudok a legtöbbet úgy, hogy turizok. Szépen, divatosan lehet öltözködni, de türelmesnek kell lenni a keresgélés közben. :)
2023. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!