Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennek van valóságalapja?

Ennek van valóságalapja?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy érdemes több stílust kipróbálni, hogy megtaláld azt amiben tényleg jól érzed magad és azt tudd mondani, hogy "ez vagyok én"?

2023. ápr. 27. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy van valakinek valami stílusa nem jelenti azt, hogy az nem változik közben vagy akár csak egy napon belül. A gothoknak is lehet rózsaszín unikornisos pizsamájuk.


Hord azt amiben jól érzed magad és idővel rájössz, hogy mikor-mihez van kedved. De ne hidd, hogy egyetlen stílusú lehetsz ha kiválasztassz valamit. Lehetsz a munkába old money attól, hogy otthon egy melegítő van rajtad.

2023. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Ez szerintem is igaz.
2023. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
A frizurára biztosan.
2023. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs. Senki sem úgy válogat egy boltban hogy mindenfélét is. Már azelőtt, hogy kipróbálna mindent, vannak alap elképzelései.
2023. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
szerintem ami annyira nem jön be látványra azt ki se kell próbálni. eleve érzed hogy na azt nagyon nem vennéd fel. de egy irányon belül viszont lehet próbálgatni, mert ott vannak variációk.
2023. máj. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!