Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szilveszterkor?

Mit vegyek fel szilveszterkor?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, házibuliba megyek.Nem szeretem az ilyen fényes csillogós izéket, és az aranytól is rosszul vagyok...(amúgy alacsony és vékony vagyok) gondoltam csőnadrágra.Ehhez még mit vegyek szerintetek?:)
2008. dec. 29. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Mit vegyél fel. Szerintem kicsit térd fölé érő szoknya, közepes sarkú csizma, félvállas felső, feketében minden :)
2008. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Bár én idősebb vagyok nálad pár évvel, de azért elmondom, hogy én nem szeretek szoknyát felvenni bulikba, mivel ha berúgsz, akkor az bizony ronda tud lenni, ha fel/le/félrecsúszik!

A csőnaci szerintem is jó választás. Szerintem öltözködj rétegesen, legyen rajtad egy hosszúújjú, az alatt meg egy vékony spagettipántos, hogy majd tudj vetkőzni, amikor kimelegedtél.

Én spec szeretem a csipkét, ezért csipkés spagettipántos felső lesz rajtam. Nem tudom neked milyen a stilusod, de ne térj el a szilveszter kedvéért az egyéniségedtől. Igazából ez is csak olyan nap mint a többi, bulizni meg bármikor lehet.

Az öltözetedet meg feldobhatod különféle kiegészitőkkel is pl ékszerek, egy szép öv stb...

2008. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A csőnacihoz egy minta nélküli, egyszínű felsőt válassz (például lilát, az nagyon tuti szerintem:) vagy ezüst színűt), és a szettet ékszerekkel dobd fel! Válassz egy különleges nyakláncot, vagy menő most a merev karkötő, azokból akár többet is viselhetsz egyszerre. Ha összefogod a hajadat, akkor egy jó kis fülbevaló is jó ötlet.

Azért ne ess túlzásba, elég egy különleges nyaklánc VAGY karkötők hozzájuk illő fülbevalőval.

Persze akár ékszerszettet is viselhetsz, szilveszterkor az sem tulzás :)

2008. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!