Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szilveszterkor?

Mit vegyek fel szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam bulizni járni, és általában farmer+dorkó+ póló összeállításában vagyok. Elég molett vagyok, bár van derekam vastagak a combjaim kicsi a mellem és vaskosak a karjaim. A hasam nem vészes. Olyasmi kellene ami csajos, de ápol és eltakar.

Képet is linkelhettek akár, és mondjatok légyszíves üzeleteket is ahol vásárolhatok :)


2010. dec. 26. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Szerintem első számú szempont a kényelem! Én biztosan nem full kiöltözve fogok részt venni a szilveszteri bulin, mondjuk én ,,csak" házibuliba megyek, az öltözködés alkalomtól függ. Ha bírod a magassarkút, akkor azt viselhetnél, mert vékonyítja a lábakat, magasabbnak tűnsz tőle. Hordj fekete ruhát, mert az slankít. Jó bulizást:)

2010. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet a magassarkú, nem feltétlen 12 centis tűsarkúra gondolok, hanem amiben még kényelmesen tudsz járni, táncolni. Egy fekete nadrágot ajánlanék, mert a fekete slankít, és írtad, hogy nem vagy a kiöltözős fajta. Ehhez olyan felsőt, ami mell alatt húzott, mert az még a kis mellen is szépen áll. A mell alatti része lehet bővebb, vagy ha tényleg vékony a derekat, akár testre simulósabb is. A mellrésze ha valamilyen világos színű lenne, akkor az optikailag nagyítaná. Erre még felvehetnél egy vékony fekete bolerót, így a karjaid is feketében lennének, így azok is vékonyabbnak tűnnének. De ha fekete nadrágot, fekete bolerót veszel fel, akkor a felsőd legyen kicsit színesebb, hogy ne úgy nézz ki, mint ha temetésre mennél, és a cipőd is lehet élénkebb, ami passzol a felsőhöz. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Mert akkor linkelnél képeket is :)
2010. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok :)
2010. dec. 26. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


attól hogy vastag a combod szerintem simán felveheted..nem hiszem h 100 kiló lennél:)


[link] mondjuk egy ilyesmivel csak feketében..mivel a feete slankit:D


[link]

vagy ilyesmi..



[link]


vagy valami ilyesmi fazon..semmiképen ilyen színben..nagyon gááz:D

2010. dec. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Janka&Janka ***** válasza:
100%

Ha egy házibuliba mész akkor egy csőnadrágba és egy csini felsőbe meg nem túl vad kiegészítőkbe + lapossarkúba menjél.

Ha nagyobb buliba mész akkor csőnadrágba és egy tuti felsőbe vagy egyberuhába és magassarkúba menj.

2010. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!