Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor ti vesztek fehérneműt...

Amikor ti vesztek fehérneműt azt fel próbáljátok előtte vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok légyszíves
2023. máj. 17. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tudom a méretem, tudom milyen fazont keresek.

Melltartót még sok éve próbáltam, azóta ugyanazt a típust veszem újra és újra, nem próbálom csak leveszem a polcról.

29N

2023. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Amúgy bizonytalansàg esetén rávenném a saját bugyimra próbaképp és kész.

2023. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bugyit nem, azt tudom és mindig ugyanott veszem ugyanazt a fazont. A melltartót mindig felpróbálom, mert teljesen random a különböző márkák méretezése.
2023. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Persze, még a seggem is bele törlöm, és úgy fostfoltal teszem vissza polcra ha nem jó.
2023. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szoktam, mert egy ideje már ugyanazokban az üzletekben vásárolok és tudom mi a méretem. De egyébként bugyit bugyira rá lehet próbálni tudtommal, a melltartó felpróbálásával pedig nincsen semmi probléma.
2023. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
100%
A bugyit általában ugyanott veszem, így csak leveszem a megfelelő méretet. Ha új fazont vagy márkát próbálok ki, akkor mérek vagy felpróbálom saját bugyira. Melltartót rég csak sport topot meg bralettet hordok, abból ránézésre tudom, melyik jó.
2023. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bugyit soha nem próbálok fel.Tudom a méretem és mindig egyforma fazont veszek.Melltartót felpróbálom mindig.
2023. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
Barmit felprobalok a meztelen testemre. Soha semmi bajom nem volt. Tisztaban vagyok vele,h csak nedves vizes kozegben tejedhetnek virusok ,bakteriumok vagy gombak… Tehat egy szaraz tiszta bugyogorol nem kapok el semmit.
2023. máj. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

#8

Ezt elég rosszul tudod…

2023. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hosszúhajú ***** válasza:
100%
8. lehet hogy te nem kapod el, de aki utánad megy és épp ilyen tudatlan, az majd a te nyavalyádat kapja el, avagy ha te próbálsz egy elfőtted lévő meztelen seggű után akkor viszont te elkaphatod az ő nyavalyáját. a bugyis próbálók meg fel se veszik ha rájönnek hogy próbálsz. egyébként 9 nek igaza van, gondold végig vajon mi történik ha az intim részeidhez az elfőtted lévő gombás fertőzéses mintája a bugyin, épp a micsodádat dörzsöli. ennyi erővel le is fekhetnél vele, vagy tehetnél a kenetéből a lábad közé. - azt már csak megjegyzem hogy pl egy uszodai gombát anélkül is elkaphatsz hogy közös fürdőrucitok legyen, itt meg még ez is.
2023. máj. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!