Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodai öltözék inspiráció?...

Irodai öltözék inspiráció? (Nőnek)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék tőletek irodai stílusinspirációt gyűjteni, hogy ötleteket kapjak, milyen szettekben járjak irodába.


Kétlek, írjatok le szerintetek megfelelő, csini szetteket, a legjobb képes illusztrációval lenne.


Semmilyen dress code nincs az irodában egyébként.


Köszi!


24/L



2023. máj. 31. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem egy fekete v sötétkék térdig érő szoknya, testszínű harisnya, és egy fehér blúz a legjobb irodába. én is irodában dolgozom és minden nap így szoktam felöltözni.
2023. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11.

Nem akarlak megsérteni, de te akkor már egy idősebb nőcike lehetsz ugye ????

A fiatalabb "kiadású" lányok azért ennél kicsit merészebben öltöznek.

Nekem van egy 24 éves kolleganőm, ő elég lengén öltözik, sokszor van pl melltartó nélkül. Nem véletlenül ő az egyik legsikeresebb üzletkötőnk.


De nincs ezzel semmi baj. Nekünk férfiaknak ezt el kell fogadnunk, hogy nőnek születni, az egy csodálatos dolog, az egy áldás, és számos előnnyel jár.


Mi meg csak lézengünk a nagy világban, mint egy nagy rakás szar. A társketesésben pl egyálltalán nem tudunk beleszólni. Régebben még talán, de ma már totál sz@r a helyzet.


Teljesen az van, amit a nők akarnak. 100%-ban róluk szól a társkeresés. Mint ahogy írja itt egy előző ffi társam, hogy a játszótéren fölcsípte őt egy nő. Én egy ilyen lehetőségért akár miliókat is fizetnék.


Max azoknak a férfiaknak van némi esélyük, akik szépek, sármosak, tökéletesek, 10 pontosak.

2023. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fehér blúz vagy ing, fekete magas derekú ceruza szokyna, tűsarkú papucs (harisnya nem kell). Én így dolgozok minden nap és bevált.
márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!