Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Beválltak a Lasocki márkájú...

Beválltak a Lasocki márkájú cipők,szandálok minőségre a CCC-ből?

Figyelt kérdés

2023. jún. 7. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem igen. Az egyik szandálom onnan 10 éve megvan, bár az egy csinosabb darab, amit nem hordok mindennap. Volt egy másik szandálom is, az 8 évet bírt, de azt mindenhova hordtam, játszótérre, állatkertbe, túrázni, stb. A tépőzárat viszont egyszer cserélni kellett benne, az nem bírta olyan sokáig. Van egy zárt cipőm is, ez is megvan 7-8 éve, ennél viszont az oldalsó cipzár már nem nyílik könnyen, viszont fűzős is a cipő, úgyhogy a használatot ez nem akadályozza. Illetve annyi problémám még volt velük, hogy a cipőnek és a szandálnak is kifakult a színe egy idő után.
2023. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jól néznek ki ezek a márkájú cipők. Az áruk is elfogadható. De papír vékony a talpuk. Egy szezon, legfeljebb egy év és konkrétan lyukasra kopik a cipőtalp. Mehet a kukába, pedig a felsőrész teljesen hibátlan újszerű. Más márkájú cipőmből van olyan amit meg 8 éve hordok gond nélkül.
2023. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A régiek még igen, de volt dolgozóként elmondhatom, hogy mikor elkezdték duplájára növelni a magyarországi jelenlétüket, a nagy tömegtermelés következménye lett az egyre silányabb minőség minden márkájuknál. Valahol érthető és várható volt, azóta nem is vettem semmi csak néhány táskát. De amit még akkoriban vettem, a mai napig tökéletes, és ennek már 8-10 éve (pontosan nem emlékszem már).
2023. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyértelműen NEM. Jól néz ki katalógusban, teljesen olyan mint egy jó minőségű cipő, ez csapott be engem is.
2023. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!