Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ilyesmi szőrös csizmát...

Ciki ilyesmi szőrös csizmát hordani télen? (kép lenn)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


nem találtam pont olyat amilyet szeretnék, de valami ilyesmire gondolok mint ezek


2010. okt. 12. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
nem ciki. nekem nagyon tetszenek, idén nézek is magamnak egyet:D
2010. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki) A lényeg, hogy meleg legyen) Nekem egy telitalpú hófehér, lábszárközépig érő, szőrös csizmám van, de nagyon nem érdekel ki mit mond rá, mivel az én talpam és lábam nem fázik :P
2010. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki szerintem, ha jól áll neked, illik a stílusodhoz:) mondjuk én utálom ezeket
2010. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyet akarok venni idén :DD
2010. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 3. dejó :D

Nem ciki ;D

2010. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Off:kedves 13:28-as,hol vetted azt a csizmát. Már egy jó ideje ilyet keresek és sehol sem találok:S


ON:szerintem nyugodtan hordhatsz ilyenkor szőrös csizmát. Hidd el jövőre úgy is újra divatba jön.És ha van még egy kabátod,amin van valami szőr( [link] akk nagyon jól mutat a kettő!

2010. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
O___O Szerintem olyan, mintha jeti-láb lenne! Vagy Chubacca! xD
2010. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért, talán nyáron kéne hordani? :D

Amúgy nem ciki egyáltalán, én is ilyesmit keresek.

2010. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hali) Debrecenben vettem egy olyan boltban ahol használt és új cipők is vannak. Szerencsére ez új volt, de pár év múlva testvéremnek is találtunk ugyanott ilyet, de az meg anyaghibás bolt..viszont az sem használt) A bolt már nincs meg, ami elég szívfájdító, mert imádtam ezeket az egyedi darabokat) Vagyis nem éppen egyedi, mivel tesóm is beszerezte, de ő nem hordja, mert túl extrém:P

Még mindig azt mondom, hogy nem cikik ezek a szőrös ki csizmák, legalább melegek) És olyan furi benne a lábunk, mint egy kis állaté:D

2010. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!