Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki, hogy bírkózik meg egy 12...

Ki, hogy bírkózik meg egy 12 éves lány divathóbortjaival?

Figyelt kérdés

#divat #12 éves #Folyton változik.
2023. jún. 24. 14:01
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg csak rinyálok felesleges dolgokon. Sose állítottam, hogy nekem nehezebb életem, dolgom van, mint másnak. 43 évesen kevés lehetőségem, időm van bárkivel is megbeszélni a dolgaimat. Ezért írtam ide ki, hátha találok valakit, aki szintén nem érti, hogy mi zajlik Bennük.
2023. jún. 24. 18:42
 12/40 anonim ***** válasza:
26%
Inkább örülj hogy nem haspólóban akar járni meg picha gatyában! Meg nem sminkeli magát!
2023. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
86%

Én annyi idősen acélbetétest sírtam ki anyámtól és talpig feketében jártam, láncokkal az oldalamon, szakadt cuccokban. Ritka hülyén néztem ki. Kinőttem.

A lányom még kicsi, de biztos nehéz lesz ha kamaszodni fog. Mondjuk én inkább attól félek, hogy kihívóan akar majd öltözni. Ma is volt itt egy ismerősöm kamasz lánya, crop top és fél feneket szabadon hagyó short volt rajta. Hát így én tuti nem hagyom majd járni a gyerekem. Pedig nem vagyok öreg vagy vaskalapos, de a fenekét ne lógassa már ki az utcán...

Az általad leírtaknál max a mell leszorítás miatt aggódnék, biztos nem tesz jót. Erről próbálnék beszélgetni, hogy miért szégyelli a testét. Rövid haj meg fiús ruhák engem nem zavarnának.

2023. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben a tiltás a legrosszabb dolog, amit tehetsz.

Nem árt senkinek azzal, ha az egyszerűbb, fiús ruhákat szereti, és ettől még nem torzult vagy rossz ember.

Ezeken a “gáz” korszakokon szinte kötelező átesni, ezért hagyd kísérletezni.

Más ennyi idősen függőségekkel, mentális betegségekkel küzd, vagy iskolai zaklató. Addig örülj, amíg az a legnagyobb “bűne”, hogy kényelmesen öltözik.

2023. jún. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

"Fiusan akar öltözködni. Rövid haj, mellet leszorítani"

Szerintem ez nem akkora probléma. Még gyakorlatilag gyerek. Ha így akarna öltözködni, akkor tegye, majd kinövi! Az ellenkezője, hogy 12 évesen mindent ki akarna pakolni a kirakatba, számomra problémásabb lenne.

2023. jún. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
"Mindent ki akarna pakolni" meg "ribis" Hol van a határ?
2023. jún. 25. 09:21
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

A határ ott van, ahol ö úgy érzi, ezen át kell esni, minden kamasz végletekbe esik, de hamar rájön, hoyg nem minden jó úgy, ahogy elképzlete.

Hagyni kell, hogy próbálgassa a határait, a tiltás csak az ellenkezöjét éri el.

2023. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Valami ilyesmit akartam én is írni. Jobb ha a saját hibáiból tanul. Hagyni kell. Azzal, hogy fiúsan öltözködik, nem árt senkinek. És még mindig jobb, mint ez ellenkező véglet. Erre céloztam.
2023. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
17!Ez most az én esetemre vonatkozott,vagy a "ribis" kérdésemre?
2023. jún. 25. 11:21
 20/40 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatból mondom:

rendkívül szigorú szüleim voltak. Tiniként nem hagytak kísérletezni, pedig világ életemben az extrém stílus vonzott, és ez ma sincs másképp.

Ha bármiben eltért a véleményünk bármilyen apró hülyeségben, ahelyett, hogy rálegyintettek volna, foggal-körömmel erőltettek vissza a szűk normarendszerükbe, mert “az ő lányunk nem lehet ilyen vagy olyan”, csak egy kis koslatós bárányka, aki még 18 év fölött is állandóan hozzájuk rohan visszaigazolásért, pedig még csak az a tipikus “őrült tini” sem voltam, aki rendszeresen kirúg a hámból.

A sok tiltásuk, verbális bántalmazásuk miatt a mai napig félek bármilyen önálló döntést hozni, mert belém nevelték, hogy minden ördögtől való, amit nem az ő elgondolásaik szerint teszem.

2023. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!