Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki, hogy bírkózik meg egy 12...

Ki, hogy bírkózik meg egy 12 éves lány divathóbortjaival?

Figyelt kérdés

#divat #12 éves #Folyton változik.
2023. jún. 24. 14:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
A 17-as vagyok; mindkét esetre ez vonatkozik, hidd el, a gyerek csak így tanulja meg, mi az, ami még belefér a késöbbiekben. (Négy gyerek utáni tapasztalat)
2023. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
17,21! Tehát öltözködjön pár napig, ahogy akar? Ezt akartad jelezni?
2023. jún. 25. 11:57
 23/40 anonim ***** válasza:
0%

Utána ne csodálkozz majd ha a lányodat elkönyvelik a gyerekedet minden féle ribinek. És depresszióba esik a bántalmazás miatt. Rosszabb esetben megerőszakkoljak a kihívó öltözködése miatt.

Egy szőlő kell vigyázzon a gyerekére

2023. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
96%

Igen, akár pár hónapig is eltarthat, mire rájön, hogy nem egészen jó ötlet.


23-as: elöször is, egy tinit az öltözködése miatt nem köynvelnek el semminek, föleg nem a többi gyerek, legfeljebb pár begyepesedett vénasszony.

A megeröszakolás meg végképp középkori érv, ha valakit nemeröszakolnak, azt NEM az öltözködése miatt, hanem mert egy pszichikailag sérült ember megtámadta. (Mellesleg a megeröszakolt nök többsége éppen nem kihívóan öltözik, hanem inkább az átlagos, szürke-egér tipusokból kerül ki)

2023. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
95%
Ameddig nem árt másoknak vagy önmagának vele addig nem kellene beleszolni mert hatraltatod az identitasa kialakulását
2023. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Nem akarok beleszólni.. Nektek nem esne jól,ha a lányotok kis csinis ruhában lenne, mint kiskamasz kor előtt? És igenis aggódom, hogy elrontottam e valamit.
2023. jún. 25. 14:08
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a lányom nem értem öltözködik hanem maga miatt, neki tetszik, az ő identitása.

Nem lehet belekenyszeriteni csini ruhákba ha diszkomfort érzése lenne tőle. Téged amúgy mit zavar az, hogy mit vesz fel? Nem árt neked semmivel ezzel. Ne tegyél már neki majd ilyen megjegyzeseket mint amiket itt írtál mert sérülni fog a fejlődési folyamatában.

O meg most keresi azt, hogy ki is valójában.

2023. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Nem tettem megjegyzéseket Neki. Neki nem szólok ezért, csak magamban örlödök.
2023. jún. 25. 14:27
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne orlodj, magadnak se teszel jót vele. Hagyd rá, kiprobalja úgyis most keresi önmagát. Lehet nem tetszik majd neki ez és vált, én is ilyeneket csináltam tizenévesen. Ez a velejárója ennek a kornak 😅
2023. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Hát lehet.. Fiusan öltözködik, majd csajosodik
2023. jún. 25. 16:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!