Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszre szerintetek kihívó így...

Őszre szerintetek kihívó így egyetemre járni?

Figyelt kérdés

Ősszel kezdem az egyetemet, és nem tudom mit illik oda hordani. Mondjuk garbós pulcsi+miniszoknya+harisnya+hosszúszárú csizma és szövetkabáttal kihívó? Imádom a szoknyás, csizmás szetteket.

[link] Ilyesmi. Csak én lapostalpú csizmát vennék fel ^^


2023. júl. 30. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem olyan kihívó, maximum hordd kicsit hosszabb szoknyával.
2023. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:

Anyukám orvos. De sajnos/nem sajnos neki nincs semmilyen stílusa. Egy farmerban, bakancsban és pulóverben nyomja az egész telet/őszt. De ő abszolút nem egy nőies típus, nem sminkel stb. Eléggé messze estem tőle ilyen téren.

Egyébként vannak elegánsabb ruháim is, blézerek, szövetnadrágok, de úgy szeretném végre valahova hordani a szoknyáimat is. Ezeket a rövideket. Van vagy 5-6:s

2023. júl. 30. 12:09
 23/72 A kérdező kommentje:

Ja! És én nemzetközi tanulmányok szakra megyek. (Sajnos az orvosos résznél is messze estem tőle, nem vagyok reálos és nem is érdekel a téma.)

Most ez btk, van, aki szerint büfé, viszont azért nem olyan könnyű bekerülni, és ismerek is olyat, aki itt végzett és nagyon jól keres.

2023. júl. 30. 12:11
 24/72 A kérdező kommentje:
Hosszabb szoknyám sajnos nincs… majd talán veszek. Viszont akkor térd alá érő csizmát választok hozzá.
2023. júl. 30. 12:13
 25/72 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk lányokat látsz mindenféle szettben. Ilyesmiben is, de oversized ruhákban is. Sok a lány, sokféle öltözködés megfigyelhető. A mi szakunkon nem tűnnél ki ezzel az öltözettel.
2023. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 Noren1989 ***** válasza:
77%
Szerintem meg tökmindegy. Majd a visszajelzésekből eldöntöd, h az-e.
2023. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon változó az öltözködésem. Alapból ilyen nőiesebb (ezek alapján kihívó), de van, hogy sz*arok bele és oversized pulcsival és farmerral elindulok, mert kényelmes.

#25 te milyen karra/szakra jársz?

2023. júl. 30. 12:30
 28/72 anonim ***** válasza:
67%
Nincs ebben semmi kihívó. Kimondottan visszafogott gimibe vagy általánosba is járnak már így sokan. Akik azt írják, hogy túl merész és libának vagy rbinek néznek majd, azok tuti a rendszerváltás előtt diplomáztak. Manapság nem csak akkor vesznek komolyan, ha úgy öltözöl, mint egy öregasszony. ._.
2023. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
38%

28.

A fiam most kezdi az orvosit és akikkel együtt megy az osztályból, mind visszafogottaban öltöznek.

Semmi köze a korhoz, inkább a gimis környezethez és az igényességhez.

2023. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
63%
Ha a szüleik a múlt században ragadtak, akkor nem csoda, hogy nem mernek a mai normák szerint öltözködni... Amint kijutnak az "igényes", maradi aranykalitkából, és a koliban nem lesz ott az anyjuk és az apjuk, hogy hegyi beszédet tartson a kispolgári értékekről, rögtön megváltozik majd sok mindenben a hozzáállásuk. A Debreceni Klinikán sok piercinges, színes hajú orvostan hallgató vagy fiatalabb doki van. Nem nézi ki őket senki.
2023. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!