Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszre szerintetek kihívó így...

Őszre szerintetek kihívó így egyetemre járni?

Figyelt kérdés

Ősszel kezdem az egyetemet, és nem tudom mit illik oda hordani. Mondjuk garbós pulcsi+miniszoknya+harisnya+hosszúszárú csizma és szövetkabáttal kihívó? Imádom a szoknyás, csizmás szetteket.

[link] Ilyesmi. Csak én lapostalpú csizmát vennék fel ^^


2023. júl. 30. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
95%

14:35

Hagyd rá, úgysem érti...Feláll neki a dafke ellenkezésre, de csak eddig jó, mert trollkodni meg ostoba :D

2023. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 hosszúhajú ***** válasza:
33%
nálunk elvágtad volna magad. azért kirívó, mert látszik a meztelen combod. akkor is ha harisnya takarja. ez az egy oka van. a meztelen combok. ha legalább fekete lenne az a harisnya, az sokat számítana. ez nem egyetemre való. úgy írom, mint egyetemet végzett tanár. hosszabb szoknya kell. és kérdésedre hogy de ebben mi a kirívó: mondom, a meztelen combok szerinted egyetemre való?
2023. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen jó, csinos és nőies. Bárcsak több lány akarna ilyet felvenni... Nem látszik ki belőle semmid se felül, se alul, a szoknya elég hosszú, nincs vele semmi baj.
2023. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
11%

Az a legkevésbé számít, hogy miben mész, az a nagy kérdés, hogy a választott szakmáddal fogsz e annyit keresni mint egy olyan ember, aki nem szégyelli a kétkezi szakmunkát amelyekből már szinte mindegyikből hiány van.

Bocs hogy elkalandoztam, csak ez a egyetem orrba , szájba, ês hogy miben menjek oda…

2023. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
64%
Inkább végig se olvastam a többi választ.... Szerintem csinos és elegáns! Nyugodtan vedd fel ami tetszik, biztosan jól állna. 21L
2023. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
22%

Te most valami partyra,kifutóra,vagy díjkiosztóra készülsz? vagy tanulni mész?

Valami komolyságot nem ártana belevinni ebbe az első benyomásos megjelenésbe szerintem.

2023. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 hosszúhajú ***** válasza:
4%
ja egyébként az hogy itt milyen reakciókat kapsz, az mutatja hogy ott milyeneket fogsz. lesznek lányok akik azt mondják majd hogy tök jó, és jó páran akik majd kinéznek maguk közül. a tanárok pedig nyilván konzervatívabb szemmel néznek, mint itt a gyakorin, és a tanulók, és azért nekik kéne imponálni ha jó benyomást akarsz tenni. ők pedig ezeknél a kommenteknél mint egyetemi tanárok sokkal szigorúbban fognak megítélni és köztük leginkább a nem idevaló megjegyzést kapnád. ( én ugyan csak sima tanár vagyok, nem egyetemi ) szóval ne kockáztass, első benyomás egy van, ne te légy a meztelen combú gólya a szemükbe. vagy ha mindenáron ezt akarod, legalább fekete harisnyával vedd fel.
2023. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
80%
#47 Barátnőm goth. Kleopátra sminkben, acélbetétes bakancsban, zenekaros pólóban és szakadt farmerben járt órára, egyik tanár se nézte le. Sőt, órán kívül is küldtek neki újféle tanulmányokat, váltottak vele üzeneteket. Az egyetem lazább sokkal, mint egy általános iskola vagy középiskola, ahol órán inni se lehet vagy engedély nélkül vécére menni. Sok szaktársa pizsamaalsóban ment be előadásra, és nem érdekelt senkit, ameddig nem zavarták az órát.
2023. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
85%

17:44

Valami ilyesmire utaltunk itt többen is, de úgy látszik, hogy ezt nem mindenki fogja fel...Amúgy is lehet jó szett egy acélossal, sőt, sokféle jó lehet.

2023. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 Metionin ***** válasza:
86%
47. Egyetemi tanár voltam (most 2 éve már csak óraadó) és a kutyát sem izgatja. Akkor sem izgatta, amikor hallgató voltam pedig 3 karra is jártam. Szolidabb, praktikus goth-ként soha senki nem nézett le és nem feltételeztek rólam kevesebb tudást, mint egy sportos vagy elegáns stílusú hallgatóról. A jellegzetes idős, konzervatív tanárok is maximum a szóbeli vizsgán kötöttek bele egyesek ruhájába és akkor sem mindig igazságosan.
2023. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!