Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok? Hétköznapokban foglalk...

Lányok? Hétköznapokban foglalkoztat ez a helyzet titeket ?

Figyelt kérdés
Csak én nem tudok túllendülni ezen ? Imádom megnézni más lányok mit viselnek. Mielőtt félreértés esne, kizárólag szépérzéki szemmel egy egy ruhadarab miatt. Egy nő tudja e igazán nőiesen viselni azt ami rajta van. Csak én vagyok így vele? Lányok tapasztalat ?

2023. aug. 4. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam figyelni, hátha megtetszik valami

De amúgy is figyelek az emberekre, szóval mindenkit meg szoktam nézni

2023. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2023. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, többnyire inspirációt gyűjtök akkor.
2023. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a magyarok lenézésből néznek meg másokat, és nem akarom, hogy félreértsenek, és rosszul érezzék magukat.


Na meg... azért nem is divat főváros vagyunk, mindenkin ugyanaz a fekete/szürke/fehér ruha van.

2023. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
90%
Észreveszem, ha valakin nekem tetsző ruha vagy ékszer van de nem figyelem direkt.
2023. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hosszúhajú ***** válasza:
100%
én mindig a nőket nézem. és ennek semmi köze ahhoz hogy őket is szeretem, mert nem "úgy" nézem őket, hanem hogy jól áll-e nekik az a fazon, vajon nekem jól állna-e, passzol-e a szett, vajon én inkább másik táskával vettem volna fel...? szóval igen. és mondom, nem az irányultságom miatt hanem hogy esztétikailag mi a véleményem és na ná hogy hasonlításból. meg nyilván ötletet is keresek, és figyelem vajon én mennyire passzolok a korombeliek öltözködéséhez, sőt még azon is agyalok hogy vajon hányan figyelnek épp így engem mint ahogy én másokat.. nemrég épp egy plázában ücsörögtem és nézegettem a nőket azt figyeltem mennyi köztük a plázacicás, és valóban trendi-e mindenki, és mennyire ütök én el az átlagtól ( ami nem baj! ) szóval igen..
2023. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

De ráértek ba$$átok meg!!

Esküszöm egy napot el fogok ba$ni erre is egyszer, hogy azt bámulom hogy másokon mi van, meg mit aggattak magukra.

2023. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Direkt bámulni meg nézegetni nem szoktam, de ha meglátok valakit, akinek tetszik a ruhája, öltözete, akkor nyilván feljegyzem magamban inspirációnak, de nekem ettől a direkt bámulástól, meg mások öltözetének a bírálástól enyhén hányingerem van, és persze, a feminizmus eljutott addig, hogy kollektíven leb-sszuk azokat férfiakat, akik bámulnak minket bíráló tekintettel, de ha nő teszi a "ruháink miatt" akkor az miért különb? Lol.
2023. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állandóan ezt csinálom és csak irigykedek h néha úgy nézek ki mint egy hajléktalan másnak meg mindig jó a haja meg a ruhája is ...
2023. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!