Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden minden egyes eladás...

Vinteden minden egyes eladás előtt meg kell adnom az e-mail címem a vevőnek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ezt írják nekem, hogy küldjem el nekik üzenetben, mert nem látják. Be tudom valahol állítani, hogy számukra is látható legyen, vagy csak szimplán ez a protokoll?

2023. aug. 17. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem nem!! Email címet nem adunk meg!!! A vevőnek azt SOSEM kelll tudnia. Aki az email címedet kéri, ne írj vissza. Semmilyen adatot nem adsz te meg a vevőnek. Se email cím, se telefon, semmi. Nem kell semmit sem megadnod nekik.
2023. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor hogy működik a dolog? Elküld egy ajánlatot, azt én elfogadom, majd a többi megy magától?
2023. aug. 17. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A vevő amikor rámegy a fizetésre, neki semmi dolga nincs. Szóval rámegy a fizetésre, kifizeti és ennyi. Szóval igazából semmi ok arra, hogy bárki email címet vagy bármit kérjen tőled. Sőt, általában nincs is arra szükség, hogy kommunikáljatok egymással. Ha valaki privát adatot kér tőled, akkor ott már valamiben mesterkednek.


Eladóként pedig igen, ő küld egy ajánlatot, te elfogadod, és aztán majd neked fel kell adnod, és ennyi. De így a vevővel amúgy nincs semmi dolgod.

2023. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elküld!!!! Csaló
2023. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek ne külj emailt és semmit ne csinálj cinteden kívül, csomagfeladást se!!


Amikor megveszik, kapsz egy üzenetet hogy megvették a vinteden belül az üzenet részen. Ott lesz egy olyan gomb hogy szállítási címke lekérése, arra kattimtasz. És ott szám lesz (foxpost) vagy szám és betű kód (packeta). Elmész a foxpost automatához vagy packeta feladóhelyre, bemondod vagy beírod a kódod és ennyi az egész. Ha a vevő megkapta és ávette, a cinted egyenlegedre kerul a penz.onnan at tudod utalni bankszámlára

2023. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Nem adtam meg az e-mailem, de mit tudnának kezdeni vele? Mi értelme van, hogy elkérik?
2023. aug. 18. 00:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldenek neked egy adathalász linket, ami bank fizetési felületnek tetteti magát.
2023. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!