Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a tornadressz dolog tényleg...

Ez a tornadressz dolog tényleg ennyire fel kapott dolog lett most a fiúk és lányok között?

Figyelt kérdés

Fiúk lányok tornadressz?

Sokat olvasok ezzel a témával kapcsolatban hogy, fiúk lányok szeretnek tornadresszt viselni.

Nekem nincs vele bajom abszolút.

Csak ennyire el terjed lett?

Lányok fiúk most őszintén tényleg ennyire szeretek tornadresszt viselni???



2023. aug. 25. 17:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
16%
mi a jóég az a tornadressz??
2023. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
87%

"Lányok fiúk most őszintén tényleg ennyire szeretek tornadresszt viselni???"

Érted ezt a kérdést? Nem maradt ki egy t betű véletlenül? :)


Amőgy mi a probléma a tornadressz viselésével? A női body is rossz akkor szerinted? Azt nagyon sok nő hordja.

2023. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%
Nem divat sporton kívűl,ott is csak nők szokták, meg ugye fürdő dressz ami divat,sport célból sem annyira.
2023. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
89%

"Nem divat sporton kívűl"

Nem voltál még cirkuszban?

"ott is csak nők szokták"

Ja... nem voltál még cirkuszban.

[link]

Első mondat:

A leotard is a unisex skin-tight one-piece garment that covers the torso from the crotch to the shoulder.

Ha nem tűnt volna fel, akkor szerepel benne az unisex szó...

2023. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
94%
Hol látsz tornadresszes embereket, kérdező?
2023. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Természetesen látni nem látok, csak itt olvasok róla. Hogy otthon többen is szeretik viselni nyilván a többsége nő vagy lány de vannak fiúk is akik szintén viselik. Semmi rosszindulatúság nincsen bennem félre ne értsétek.

Sőt ellenkezőleg örülök hogy, mind két nem viseli.

2023. aug. 26. 08:24
 7/41 anonim ***** válasza:
97%
Igaz volt pár éve ilyen kérdések vagy talán idén is 1-2, persze vannak dressz fétisesek,akik nemcsak sportolni, hanem otthon abban lenni szeretnék. De ez nem elterjedt,mondjuk vannak akik nyáron fürdő dresszben vannak otthon is,az is hasonló.
2023. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy itt olvasol róla, az egy dolog. Lehet látsz 10 kérdést ezzel kapcsolatban, de nagy valószínűséggel ugyan az at ember kérdezi meg minden alkalommal.
2023. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
99%
Ahogy én látom most nem csak a torndressz lett ilyen kicsit fel kopott. Ha nem a biciklis nadrág is. Azt is többet olvastam hogy szeretik a fiúk is meg persze a lányok. Szerintem mindenki abban legyen amiben jól érzi magát, és ezt ne vonják kétségbe, hiszen az aki hordja azért hordja mert tetszik neki.
2023. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen valójában lehet olvasni erről, már mint hogy többen viselnek otthon tornadresszt.

Én meg vallom őszintén kicsit meg is lepődtem hogy fiúk is vannak akik fel szokták venni. Akkor viszont nem vagyok ezzel egyedül, mivel fiú létemre én is szoktam fel venni. Nekem tetszik és kényelmes is!

2023. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!