Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhátok van? Olyan,...

Mennyi ruhátok van? Olyan, amit ténylegesen hordtok is. Hogy érzitek, több kéne, vagy pont elég?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Tul sok
2023. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nagyon sok. Kb. 10 év alatt gyűlt fel, javarészt turikból, van több 6-8 éves darab is. Az idő nagy részében kihasználtam őket de 2 éve home office-ban vagyok, azóta nem. Nem is veszek újakat csak ami elhasználódik, de a sok itthonlét miatt ezek az itthoni ruhák, pl. a sport leggingsek meg edzős cuccok azok kopnak mint állat, míg a kijárós ruhák, farmerok nem annyira. Az tuti, hogy jó ideig nem kell vennem semmit.
2023. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem viszonylag sok, de én azért hordom is őket, tehát nincs az, hogy a ruháimnak csak a 30%-át hordom, a többi meg áll a szekrényben. Félévente átszoktam nézni, mik azok, amik nem voltak rajtam mondjuk az elmúlt 1 évben, azoktól meg szoktam szabadulni.
2023. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hosszúhajú ***** válasza:
100%
eszméletlen sok! mert kötődöm hozzájuk és nincs szívem megválni tőlük.
2023. aug. 31. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kevés! Nincs egy rongyom amit felvegyek. Megyek is soppingolni.
márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem, írtok majd darabszámot is.
márc. 9. 11:39
 7/8 Metionin ***** válasza:
#6. Van aki tényleg tudja fejből, hány darab ruhája van? Nekem ahhoz mindent ki kellene pakolnom, még a szennyest is, hogy meg tudjam számolni.
márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak kb.
márc. 10. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!