Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Tudnék így szoknyát...

Lányok! Tudnék így szoknyát hordani?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok aki imád szoknyát viselni

Eddig csak otthon tettem mikor egyedül vagyok

Azt találtam ki hogy ősszel meg télen így hidegebb időben felvennék úgy szoknyát nyilvánosan hogy sálat tennék az arcomra

kezemre kesztyű

fejemre sapka meg ugye kabát/dzseki

meg szoknya alá harisnya persze

6 szoknyám van egyébként:

1 fekete műbőr bővebb A-vonalú bokáig érő

1 bordó műbőr rakott - épphogy boka fölé ér

1 sima zöld rakott - bokáig ér

1 sima fekete rakott- bokáig ér

1 csillogósabb fekete rakott- bokáig ér

1 fényes ezüst rakott- épphogy boka fölé ér

Utóbbi kettőt utcára nem venném fel



#fiú #szoknya #ötlet #tanács #bőrszoknya #Nyilvános öltözködés
2023. szept. 1. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És ebbe mi a kérdés? Hordani hordhatsz persze, de ehhez miért kell más engedélye?

Ha esetleg a kérdésed arra irányult, hogy észre veszik-e, hogy fiú vagy, arra az a válaszom, hogy nem tudom.

Függ attól milyen csizma lenne rajtad, kabát, sál és milyen az alakod-járásod.

2023. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem vállalod fel nyiltan? Vagy mitől félsz? Naagyon kevés olyan hely van az országban ahol ezért megvernek, oda ne menj. Ha tényleg hordani akarod hordjad minnél inkább becsomagolod magad annál gyanúsabb leszel. Én magassarkúval vagyok így, egy ideig rejtegettem, mostmár lesz*om ki mit gondol, de általában észre se veszik.
2023. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges rejtőzködni, vedd fel normálisan, pláne hogy ezek mind hosszú szoknyák, goth szubkultúrában pl. simán hordják a férfiak.
2023. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak ilyen hosszú fajtákat szeretsz?

Most rövid szoknya is jó lenne,vagy az neked merész?

Nézd a kérdesedből az jön le, hogy nincs bátorságod nyílvánosan szoknyába lenni és totál el akarod magad rejteni, hogy fiú vagy.

Így meg semmi értelme.

Vagy járj ahogy jól esik,vagy csak otthon öltözz be.

Esetleg még ha a karodat szőrtelenítenéd és persze az arcod, akkor egy parókát felvennél,így biztos nőnek néznének és nem paráznàl annyira.

2023. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

ezt inkább fiuktol kellene kerdezd, mert a lanyokat altaban nem zavarja az ilyesmi, es nem a lanyok fognak megverni

a ferfiak a bunkok, ok fognak beszolni stb

2023. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha beülsz egy bárba szoknyában, permetezőgéppel a hátadon, akkor senki még csak meg se néz. De ha csak simán szoknyában belépsz egy falusi kocsmába, ugyanezek az emberek beléd állnak, hogy hova lett a permetező.
2023. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!