Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú fekete bőrszoknya ami...

Hosszú fekete bőrszoknya ami majdnem térdig ér állva, hordható konzervatívabb helyekre is?

Figyelt kérdés
gondolok itt ilyenre, hogy egy szép csizmával harisnyával fehér blúzzal például tök szépen nézne ki és szerintem és nem lenne túl sok. Vagy igen? Ti mit gondoltok?

2023. szept. 1. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
A bőrszoknya az anyaga miatt sosem lesz konzervatív viselet, mert szűk, tapad és kiadja a formákat.
2023. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen az...ha nem lennél pasi.
2023. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2! Köszi, szinte vártam ezt a választ, minek is írtam ki ide kérdést? Eddig két fétises pasi írt rám, hogy nem lennék-e nekik BDSM domina, te meg bedobod, hogy pasi vagyok! 😂😂

Komolyan lassan már csak a hajgumikról meg alapozókról fogok kérdést feltenni, ott ilyen nyomorékok, akik prostinak akarnak használni, meg pasinak gondolnak nincsenek.


Ténylege ezer bocsánat, amiért eszembe jutott, hogy kicsit földobom az őszi-téli ünneplés ruhatár, és erről kérdést mertem kiírni.

Tanultam belőle, kiveszem a figyeltek közül a kérdést, ès minden fétises meg elmehet oda, ahova gondolom.

2023. szept. 2. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen csizmára gondoltál?
2023. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!