Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lány leggingset hol lehet...

Lány leggingset hol lehet neten rendelni? H and m már nem opció

Figyelt kérdés
Ami vékony derekú lányoknak jó méret. H and M-en csak trapéz fazonú nadrágok vannak.
2023. szept. 4. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Tele van ezekkel a HM is.
2023. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sinsay
2023. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Ma vettem 4 leggingset a lányomnak a h&m-ben. Személyesen. Volt trapéz IS több. De NEM mind! Én se olyat vettem.
2023. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

netes rendelés érdekelne, ott csak fekete színben láttam leggingset a h and m-nél.

Sinsay-en milyen a termékek minősége? Onnan még nem vásároltam

2023. szept. 4. 15:36
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem öltöztesd fel a lányodat normálisan ne egy kis ribinek...
2023. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó, te normális vagy?!

Gyanítom, KISLÁNYRÓL van szó, óvodában pl. majdnem minden gyereken ilyesmi van napközben!

De fun fact:

SENKI nem a ruhájától lesz "kis ribi"!

Ahogyan attól sem, ha géllakk van a körmén, vagy éppen a haja seszínű helyett két árnyalattal sötétebb már 16 éves korában.


Nyilván 17 évesen gimibe ne menjen el legging+mell alá érő haspólóban, de 5 évesen óvodába tökéletes!

2023. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Sinsay jobb mint Pepco, de érdemes 1 számmal nagyobbat rendelni ha van szárítógéped.


3 kislányom van. Mindhárom vékonyka. A legkisebb 98 rucit hord 11kg , vékonyka.


Sinsayben normálisan gumírozott a legginst és nem esik le

2023. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy ebbe nő bele... A nevelést azt nem 5 évesen meg később kell kezdeni, hanem 0 éves kortól, de hát a mai szülők aztán.... Nyomjad csak a tiktokot meg a gyereknek is azt mutasd, majd azon felnevelkedik...
2023. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mibe nő bele?!

Hogy az oviban lehet kényelmesen lenni?


Hogy jön ide a tiktok egyáltalán?

Nehogy már a nevelés ott kezdődjön, hogy nem adok a 4 éves (!) lányomra legging nadrágot, mert attól majd aztán rib_nc lesz. Kezeltesd magad, és ne akarj gyereket soha, mert küzdelem lesz a szerencsétlennek az élet!

2023. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nevelés nem 4 évesen kezdődik, hanem 0 évesen ! Igen ! Nagyon is meghatározó egy gyereknél, hogy mit lát és mibe szokik bele !
2023. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!