Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kamasz időszakban melltartó...

Kamasz időszakban melltartó kérdés ?

Figyelt kérdés
Kicsit idősebb nőként írva. Azt vettem észre hogy én időszakokban a lányok akiknek kisebb melle volt mindig push up melltartót hordtak. S akinek nagy melle volt az cikizték. Mostanság mintha fiatal generáció is hamarabb érettebb lenne fiatal lányoknak nagyon nagy mell viszont nem annyira elfogadott mint kicsi formás mell ami már nem akar nagyobbnak látszani hanem melltartó sem takarja :) Vélemény ?

2023. szept. 19. 10:59
 1/10 zol56 ***** válasza:
33%

Elég zavaros a vége.

Valóban a mai fiataloknak nagyobb mellük van mint régebben.


Bár igazából a forma számít. :-)


Csak nagy legyen. :-)

2023. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

“Jobb fej” a mostani generáció szerintem, mint az én koromban voltak (huszonéves vagyok).

Korán értem, 8 évesen már voltak melleim, ami 12 éves koromra tényleg óriási lett, a többi kislánynak meg az volt a hobbija, hogy rajtam röhögtek.

Anyám azzal győzködött még akkor, hogy elég a sport melltartó, nem kell még merevítős (pedig már rég kellett volna), ezért testnevelés órán még a futás is baromi kellemetlen volt, mert össze-vissza lötyögtek, mint valami tehén tőgye, amiért szintén én voltam az “undormány”, meg a “nyomi gyökér”.

A mai generációnak sokkal inkább normalizálva van, hogy sokfélék vagyunk sokféle adottsággal, és bárki kihozhatja magából a legtöbbet. Ez nem csak a mellméretre vonatkozik, hanem arra, hogy valakinek erősebben nő a szőre, göndör a haja, ducibb vagy éppen szeplős. A mai tiniknek gyártott Netflix, HBO műsorokban sokkal inkább helyet kap a diverzitás. Ebbe az is beletartozik, hogy viseld azt, amit akarsz. Ha kicsi a melled, és nem érzed szükségét, hogy melltartót viselj, minden szégyenérzet nélkül megteheted. (Ezt én nem tudom megtenni. 😂) Az én koromban csak azokat tartották szépnek, aki futószalagon gyártott csontsovány barbibaba volt.

2023. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 ismerős... főleg az utolsó mondat. Üdv egy 28 éves
2023. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
94%
2. Nekem fordítva volt, pont a csontsovány, lapos kamasz voltam és engem meg azért csúfoltak. De csúfolták a kövéreket is, a nagy mellűeket is, a szemüvegest is, szóval kb. tökmindegy volt, mindenkin találtak valamit. Mostanság remélem tényleg elfogadottabb a sokféleség és toleránsabbak a kamaszok. Jelenleg nem ismerek egyet sem, így nem tudom, valójában mi a helyzet.
2023. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. kis mellem van. Nem csúfolnak,de azért kaptam már beszólásokat,igaz,akinek nagy van ők is... :))
2023. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Én most vagyok 17. A méreteimhez képest nagy melleim vannak + 8 évesen kezdődőtt nekem is nőni a melleim és egész általánosban azzal zaklattak, hogy szilikon mellű vagyok és társai. Középsuliban már nem érdekel minket, hogy a másiknak megkora mellei vannak. Szóval a mai korosztályban vannak olyanok akik szívesen cukkizik a másikat amiben lehet, de vannak akik elfogadják szerencsére 😅
2023. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi tinidivat az elöl deszka hátul léc tipusu lányokra van kitalálva, emiatt a kismellűség jobban passzol a jelenlegi trendek ruháihoz. Ezek mellett a korán érő, nagyobb keblű lányok sok zaklatást tapasztalnak mind a kortársaiktól mind az egyéb környezetüktől. Nyilván a testpozitivitás és az elfogadás elterjedése sokat tett azért hogy a különböző alkatok el legyenek fogadva de még mindig jelen vannak a gyakran irigységen alapuló kortársi zaklatások
2023. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rami ^~^ válasza:
100%
Én 15 éves vagyok. Nincsenek nagy melleim, korábban, ( általánosban ) kaptam néhány megjegyzést a kinézetemre, de úgy voltam vele hogy az a drága lélek aki az egész osztályt kritizálta, és tulajdonképpen csak a levegőt rontotta sem szebb nálam, így hát elengedtem. Persze nem tudhatom és nem is akarom megtudni hogy milyen egy olyan közösségben lenni, ahol folyamatosan te vagy az az ember akit szekálnak, mert éppen kicsit ducibb, soványabb, gyengébb, szemüveges, szeplős, szőke hajú, barna szemű, Emos, stb ... én olyan osztályba jártam ahol nem voltak érettek az emberek, ezért barátkoztam nagyobbakkak is, akkor pedig mindig megkaptam hogy csak azokkal logók, és nincsenek korombeli barátaim... ilyenkor mutattam be néhány szóval az osztályom, hogy vajon miért nem barátkozok A lilikével vagy a drága Andrissal, Bogival, mittudoménkivel. Visszatérve a melltartó témára, 11 évesen kezdtem el top-ot hordani, majd sportmelltartót stb...13-14 évesen melltartót. Remélem valamivel segíthettem, Ha nem hát nem. Sziasztok!😝. ~Zora~
2023. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
kamasz korban nem elfogadott a nagy mell? :D ezt értelmezni se tudom.. azok a lányok szemezhetnek 20 pasiból akiknek már korán nagy mellük van.
2023. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

9 -

Nekem igen naggyá lettek a melleim, általánosban nekem voltak a legnagyobbak. Annyi szekát kaptam, hogy legszívesebben levágattam volna őket. Apukám mindig azzal vigasztalt, hogy eljön majd az idő, amikor nagyon büszke leszek rájuk, ne foglalkozzak a pisis irigyekkel.

Aztán gimiben bekerültem Debrecenbe egy igen jó suliba.

Soha senki nem bántott a melleim miatt. Az igaz, hogy a srácoknak kiesett a szeme, és szívesen dörgölőztek, de hogy nem szólt senki egy rossz szót sem, az biztos.

Az egyetemen meg már kifejezetten "népszerű" voltam...

És tényleg büszke lettem a melleimre - igaza lett Apukámnak.

2023. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!