Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok minden baráti társaságb...

Lányok minden baráti társaságban van egy ilyen lány ?

Figyelt kérdés
Aki annyira kihívóan öltözik hogy már neked is kellemetlen? Vagy épp nem veszel róla tudomást de ahova mentek mindenki őt nézi? Merész stílusa vagy adottságai miatt ?

2023. szept. 20. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Vannak ilyenek, de nem minden társaságban.

Mostani ismerőseim között például nincs ilyen.

2023. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy épp melyik társasággal és hova megyünk. Van, akik közt én vagyok az, aki a legfurábban néz ki, míg más társaságban az egyszerűbbek közé számítok. De egyik esetben sem kihívónak mondanám, inkább csak nem átlagosnak. Bár volt régen egy punk haverom, aki szeretett haspólóban járni, na őt nézték mindig :D
2023. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem mindenhol vannak. De tőlem lehetnének többen is, mert szeretem a szexin, merészen öltözködő lányokat.
2023. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

szerintem ellenkezőleg: bizonyos társaságokban egy sincs, másokban pedig elég sok

a hasonló emberek találják meg egymást, és ha kinéznek egy társaságból, mert az átlagnál merészebben öltözködsz, akkor valószínűleg nem sokáig leszel a társaság része

2023. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek ilyen barátaim.
2023. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabor49 ***** válasza:
100%
attol fugg milyen társaság
2023. szept. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!