Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiatal 20 év körüli lányokná...

Gabcsi kérdése:

A fiatal 20 év körüli lányoknál miért olyan dombos a tomporuk felett a hasuk? A mostani nadrág divat is kihangsúlyozza!

Figyelt kérdés
Ülve és állva is látszik, csak úgy feszül a nadrág. Nem mondom, hogy nem szép, de most egyre gyakrabban látom.

2023. szept. 23. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Az a természetes, ha egy lánynak van kis pocakja, és szerintem az is a szexi, nem a deszkahas!
2023. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont, a tompor feneket jelent, az pedig a has alatt van...
2023. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert az a természetes, hogy a lányoknak van egy kis hasa.

Akinek fogalma van a humánbiológiáról, az tudja, hogy a női hason alap, hogy van egy kis zsírréteg, plusz el kell férjen a méh, és a előre dőlő csípő is!

2023. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
3as valaszolonak, hmm akkor nem értem miért vannak olyan lányok akiknek full lapos a hasuk, vagy ez csak 20 felett kezdődik?
2023. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert ott a méhük. Nyilván aki extrémen edz vagy odafigyel erre, az tudja tartani a lapos hasat. De egy nőnek ez elég nagy kihívás.
2023. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem genetika is.
2023. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hosszúhajú ***** válasza:
100%
dombos a tomporuk felett a hasuk? ezt most nem tudom értelmezni. a tompor a fenekem, felette a hátam van. a hasam elől van, a tompor meg hátul - mindegy, poénnak jó volt, :) lényeg hogy akárhol is domborodik, az nőies. és pont azért hangsúlyozzák. de ha túlhangsúlyozzák az már nem nőies, hanem kihívó. respekt annak aki érzi a kettő közti határt
2023. szept. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

1. Ember, állat kidomborodó feneke, hátsó része; a csípő és far között két oldalt kidomborodó rész

Eredet [tompor < középmagyar: tomp (tompor < kidudorodás, dombor)]


"akkor nem értem miért vannak olyan lányok akiknek full lapos a hasuk, vagy ez csak 20 felett kezdődik?"

20 alatt nekem is lapos volt a hasam (férfi / fiú).

De az biztos, hogy a nőknek felesleges emiatt aggódni, egy formás pocak erotikus, kívánatos.

2023. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!