Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Órásra nyugodtan rá lehet...

Órásra nyugodtan rá lehet bízni az órát?

Figyelt kérdés

Szíjat szeretnék cseréltetni a karórámon, viszont nem tudom mennyire vigyáznak rájuk.

Ebben az esetben például attól tartok, hogy nem egy puha felületre teszi le és összekarcolja az óra üvegét, vagy ahogy kiveszi a teleszkópokat közben megsérti, megkarcolja a tokfület azzal az eszközzel.

Nektek van negatív tapasztalatotok?



2023. okt. 2. 09:42
 1/2 winR ***** válasza:
100%
Ha voltál már órásnál, láthatod, hogy amin dolgozik, az egy puha, karcmentes felület. Én 10 éve vettem akkoriban egy 300ezres órát, kétszer volt már órásnál, de nem történt vele semmi.
2023. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ahogy pékségben sem szabad kiflit venni, vagy mobilboltban telefont. Én a helyedben egy rövidlátó Alzheimeres kazánkováccsal cseréltetném ki a szíjat.
2023. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!