Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van tipp nyugodt alvásra, ha...

Van tipp nyugodt alvásra, ha érzelmileg kicsit túlfűtött vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát alapvetően depressziós vagyok, a mindennapokban sem alszom könnyen, de ha minden esti rituálém betartom, nincs gond. Viszont ha pl. lány kerül a képbe, és kicsit boldogabb, izgatottabb, stb vagyok, akkor konkrétan nem tudok akár egész éjjel aludni, vagy ha igen, akkor is csak 1-1 órát. De bármi más esetén is, ha pl. orvosi időpontom van másnapra, szóval ilyen kisebb dolgokaesetén is hasonlóan nem megy az alvás.

Vannak jó tippek? Komolyabb meditációk nem működnek (egy ponton túl nem tudok ellazulni, megszűnik a koncentrációm, és inkább idegesíteni kezd a dolog), de ilyen is jöhet, ha valakinek bejött, és rövidebb. Vagy bármi más.


2022. márc. 6. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtató hatású tea? Hülyeségnek tűnik, de nekem nagyon bevált, Rossmannban vettem. 🙂
2022. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai fáradtság: pár km futás, vagy valami hasonló. Nálam bevált. A kimerült test leszarta, mit csinál az agyam, aludni kell és kész.
2022. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó: sajna az nem játszik, pedig amúgy jó ötlet lenne.
2022. márc. 6. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!