Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni jó minőségű...

Hol lehet venni jó minőségű férfi cipőt, ami nem a hulladék Deichmann és CCC?

Figyelt kérdés

Elegem van már, hogy 3 hónap után sz**rá megy minden cipőm. Egy normális férfi utcai cipőt szeretnék, nem félcipőt, de nem is nagyon sportosat, hanem olyan normál, nem is túl hivalkodó, de nem is gagyi cipőt, ami kicsit átmenet a sneakerek és az elegáns cipők között.


Nincsen 100 ezrem rá.



2023. okt. 29. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

A Rákóczi úton az egyik kapualjban még mindig ott egy mester

vitrinje, hirdetése, Alföldi típusú cipőket gyárt, kézzel. Csináltass.

2023. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
A Seibel cipők jók.
2023. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Erre én is kíváncsi vagyok.

Ha 3 hónap alatt szétmegy, egyébként elvileg van rá garancia, visszaviheted. Nekem volt olyan cipőm, amit visszavittem. Első körben ingyen javították. Pár hónap után megint szétment máshol. Akkor már inkább visszaadták az árát utalvány levásárolható formájában.

A CCC-s cipők felsőrésze amúgy elég jó szerintem. Egy baj van velük: a talppal spórolnak és a lehető legvékonyabbra csinálják. Amellett hogy így kényelmetlen is, mert a papírvékony talpon keresztül minden kavicsot érzek, amire rálépek, hamar lyukasra kopik.

Viszont egy jó minőségű, tartós cipő valószínű nem annyiba kerül, mint egy olcsó akciós modell. Ha az 50.000 Ft-os cipő négyszer annyit bír, mint az akciós 12.500-as CCC-s, akkor gyakorlatilag ugyanott vagy.

2023. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ecco, Lloyd, Boss csinaltatott cipő mint a Vass
2023. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!