Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek 18 éves férfiként...

Szerintetek 18 éves férfiként túl komolyan öltözködöm, ha az elegáns ingeket és nadrágokat szeretem, nem a farmert, kapucnis pulóvert, meg a baseball sapkát?

Figyelt kérdés

Mérnökin egy csomó szaktárs szerint túl komolyan öltözködöm. Oké, baseballsapkát sokan nem hordanak, de az előbbi kettő általános a megjelenésükben.

Én viszont így érzem jól magam és mondtam, hogy ezt szeretem, de mindig előjön ez a téma. Szerintük lányoknál ez nem vonzó, viszont nőkkel, akikkel beszéltem, sohasem mondták ezt.

Nők, ti mit gondoltok erről? Melyik öltözet kelti fel a figyelmeteket egy férfin?



2023. nov. 1. 11:41
1 2
 1/19 anonim válasza:
64%
18 évesen még fiú vagy, nem férfi...
2023. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
89%
Az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben, és ez a kisugárzásodon is látszódjon, ha így van, akkor akár bohócnak is lehetsz öltözve, akkor is lehetsz vonzó.
2023. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
86%
Ami tetszik azt vedd fel.
2023. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Igen!ajd 50 évesen fogsz farmert, kapucnis pulóvert, meg a baseball sapkát felvenni
2023. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Nekem és a barátnőimnek ennyi idősen kifejezetten vonzó volt, hogy ha egy srác fel tudott öltözni normálisan. Úgyhogy hordd csak, amit szeretnél:)
2023. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
77%
Én is inges vagyok, a szüleimet őrületbe kergetem, hogy imádom az elegáns ruhákat. Ha tréningnaciban megyek el otthonról, meztelennek érzem magam.
2023. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Komoly igen, de ne hagyd hogy kapucnis pulcsis fiúk mondják meg, mi számunkra a vonzó mert nem valid. Semmi baj nincs ezzel, hordd, ami hozzád illik. Én pont hogy a kapucnis pulcsisokat kerülöm szóval erről ennyit
2023. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Tőlem 10 évesen is öltözhetsz így ha ez okoz neked örömet
2023. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Haaonló csak a kérdés csak női oldalról.Lehet a kérdező ugyan az?😀 https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..
2023. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszik ha egy férfi elegánsan öltözik.
2023. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!