Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire tartós egy Dr....

Mennyire tartós egy Dr. Martens márkájú bakancs?

Figyelt kérdés

Érdemes-e megvenni ennyiért? Az utóbbi kérdés csak arra irányul, hogy merhetem-e úgy megvenni, hogy nem 1-2 évre veszem, hanem azért több évet kibír a lábamon?

Milyen betegségei vannak a dr martenseknek?



dec. 4. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri.
dec. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 2 is van, a 1460-as már több mint 3 éves és naponta hordom. Pár év rendszeres hordás után arra számíthatsz, hogy az orránál ahol hajlik erősen berepedezhet. Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni engem nem is zavar. De ha te erre érzékeny vagy akkor 2 évnél többre ne nagyon számíts.

A talpa közepe és a sarka is elkopott, de szó sincs lyukakról vagy repedésekről, vagy hogy elvállik a bakancstól mint a steel márka szokta... A talpa jó minőségű, kényelmes lesz évek múlva is, végülis erről lett híres. A barázdáltsága viszont eltűnt, de jól lehet csúszkalni, seggre esni ajegen meg öregeket idegesíteni csoszogással a szupermarketekben. Fűzőt lehet majd cserelned kell, de a lyukak és a bőr teljesen jól bírja, ami fontos, nekem volt bakancsom amit ez miatt kellett kukázni mert kiszakadt.

Ha be szerzel egyet ne felejtsd megvenni mellé a wonder balsamot is és rendszeresen kezelni is vele ha esős az idő odakint.

Összessegeben én elégedett vagyok vele, szerintem megéri. Sokan mondják, hogy túlárazott mert ennél jobb minőségű bakancsok is vannak. Lehet van benne valami, de ez így megy, magát a márkát kell megfizetni ezt jó észben tartani

dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!