Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hülyén érzem magam szoknyában,...

Hülyén érzem magam szoknyában, vannak ezzel más nők is így?

Figyelt kérdés

Egyrészt picit úgy érzem magam, mintha egy szoknyás fiú lennék, másrészt úgy, mintha "lehúzna", fáradttá tenné a megjelenésemet. Csak térd fölötti szoknyáim vannak. A hosszabb szoknyák extrém módon fokozzák ezt a hatást és teljesen idegennek érzem őket magamtól, szóval olyanokat nem is veszek.


Az alkatomról annyit, hogy átlag magas és átlag súlyú, inkább vékony alkatú vagyok, nagyon kis mellekkel és nagyobb, de arányos fenékkel.


dec. 26. 15:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
7%
Álomnő ❤️
dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Én is utálok szoknyában lenni, folyamatosan azt érzem, hogy kivan a fenekem. Úgyhogy nem vagy egyedül ezzel.
dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Az öltözközés LEGFONTOSABB szabálya, SOHA NEM VEGYÉL FEL olyan öltözetet, amiben NEM ÉRZED MAGAD otthon! Lehet a világ legszebb valamilye, akkor is egy feszengö, szorongó valaki leszel benne, azaz igen negatív lesz a kisugárzásod. Ha meg jól érzed magad valamiben, az lehet egy farmer trikóval, akkor meg mindenki megfordul utánad, mert hiteles a megjelenésed!
dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazából csak kíváncsi voltam, hogy mások is éreznek-e hasonlóan a szoknyahordással kapcsolatban, vagy akár más, teljesen hétköznapi ruhadarabokkal kapcsolatban, hogy valahogy sehogy nem passzol, és nem értik miért.
dec. 26. 18:00
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy te véletlenül transz? Nem feltétlen transz férfi, esetleg non-binary?


Vannak más feminin dolgok, amik így elemien furák, testidegenek?


Gondolok itt mind ruha és gender prezentáció téren dolgokra (smink, hosszú haj, csillogó dolgok, feminin színek, festett köröm, magassarkú, csipkés cuccok stb), mind szituációkra, társadalmi szerepekre (pl valakinek az ölébe ülni, virágot kapni, ha valaki kisasszonynak vagy hölgyemnek szólít stb).


Bizonyos testrészek, amik nem illenek az önképedbe? Pl nagy mell, széles csípő, telt combok, alacsonyság?

dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok transz, teljesen hetero nő vagyok, de tényleg van pár nőiesnek tartott dolog, ami nekem annyira nem jön be. Pl a csillogó holmikat nem szeretem. A körmömet szoktam festeni, de csak nude színekre.
dec. 26. 19:34
 7/22 anonim ***** válasza:
9%
Hordj legginseket.
dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%
Fura , hogy ha a nők is furán érzik magukat nőies cuccokban, nem kedvelik,sőt nem is hordják, de folyton a férfiakat tartják feminimnek, homokos kinézetűeknek mert kicsit szűkebb farmert húznak.
dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Megvan a Szépség és a szörnyetegből az a rész, mikor a szörnyeteget kibodorítják a vacsorára, és ő idétlenül érzi magát? Én így vagyok a szoknyával, erős sminkkel, "túl csinos" frizurával, bármi fodrossal... 😅 Továbbá igen, hosszabb szoknyában slampos, rövidebb szoknyában kivanaseggem érzésem van amellett, hogy miafrancnaköltöztemjelmezbe. Egyébként nem vagyok rossz nő, de egyszerűen nem ez a stílusom, nadrágos vagyok és kész.
dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8 szerintem a nők többsége szeret nőiesen öltözködni (bizonyos mértékben én is), max a kimondottan kényelmetlen dolgokra szoktak panaszkodni (pl. melltartó, magassarkú). A férfiak ruhái sokkal kényelmesebbek, sokkal kevesebb nyűggel és esetleges szorongással jár a viselésük.


#9 igen ez teljesen én vagyok.

dec. 26. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!